Sari la conținut

masaj 0743834588


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ești obosit,încărcat de mult stres,eu te pot ajuta...Sunt o doamna de 35 ani. Efectuez masaj de relaxare la domiciliul meu,pentru mai multe detalii vaș ruga să sunați.Fara mesaje aici

Anuntul este pe olx, fiind amator de masaj sun, imi raspunde o voce placuta, cer meniul si surpriza!!! 100 lei masaj, 150 cu finalizare prin tehnici de masaj sau 200 cu masaj erotic!!! asta direct fara sa cer eu amanunte.

Locatia este in bloc ARED din spatele lui LIDL Iosia, deci bloc nou modern, curat

Caprioara: o doamna simpatica la fatza, sanii medii, fund beton, putina burta pe care o si ascunde posibil si prezenta unei cezariene

Actiunea: am fost asteptat intr-un neglije negru sexy, am facut un dus si trecut la masaj, a scos sanii si pasarica la lumina fara sa ii cer dar ramane acoperita burta, inceput cu un masaj pe spate si picioare bunicel, apoi trecut la unghii destul de excitant, putin cu sanii pe spate apoi intors si trecut la junior cu sanii si apoi clasica laba. Chiar m-a incurajat sa o mangai si eu pe sani si la pasarica si aici surpriza cea mare este ca ii place si chiar s-a umezit natural destul de mult nu departe de a avea ea un orgasm.

In concluzie pentru 200 lei am avut de toate, dama dragutza si amabila, masaj clasic, masaj erotic si labutza.

Ies din locatie si cum trebuie sa sterg urmele din telefon observ ca intre conversatia anterioara si prezenta mea in lift au trecut 40 minute si incep sa calculez, din parcarea LIDL pana sa gasesc locatia, lift, dezbracat, dus, imbracat, putina socializare au fost cam 20-25 minute, masajul clasic cam 10 minute si au ramas pentru erotic si labutza maxim 5 minute... hmmm cam putin

Deci concluzia finala: o experienta placuta dar optimizata din punctul ei de vedere, pentru cine termina in 2-3 minute gooooo, eu sigur nu o voi mai vizita, nu am pretentia ca de 200 lei sa am parte de 50 - 60 minute de erotic, dar macar 20-25 minute tot ar trebui

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDikDwY.html

scuze ca nu am pus link-ul, nu este doamna cu bautul apei dar apropo de ea la un moment dat am vazut o filmare xxl ce ea facuta in Ungaria cu ceva timp in urma. Doamna din topic este din Cluj, cine urmareste stie ca in Cluj sunt cateva bucati de bucati care fac masaj, probabil ca doamna noastra nu mai avea succes si ce a zis "hai in Oradea" pentru cei care termina in 2 minute e perfecta, eu am constatat ca este doar o fabrica de bani, adica iti da cate putin din fiecare, e amabila, isi face treaba cum se zice, dar totul optimizat pentru ea.

Link spre comentariu

Reputație: 1635
La 17.07.2024 la 22:34, discret74 a spus:

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDikDwY.html

scuze ca nu am pus link-ul, nu este doamna cu bautul apei dar apropo de ea la un moment dat am vazut o filmare xxl ce ea facuta in Ungaria cu ceva timp in urma. Doamna din topic este din Cluj, cine urmareste stie ca in Cluj sunt cateva bucati de bucati care fac masaj, probabil ca doamna noastra nu mai avea succes si ce a zis "hai in Oradea" pentru cei care termina in 2 minute e perfecta, eu am constatat ca este doar o fabrica de bani, adica iti da cate putin din fiecare, e amabila, isi face treaba cum se zice, dar totul optimizat pentru ea.

Nu ai un link sau ceva cu filmarea aia? 😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...