Sari la conținut

Beatrice xxx nouă la voi în oraș 🥰🥰 0747396199


Postări Recomandate

Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragilor ❤️ sunt bucuroasă să vă anunț ca voi fi disponibilă pentru prima dată în Iași începând de sâmbătă alături de colega mea @Rebecca05 și abia aștept să vă cunosc 🔥🔥 programările se fac pe WhatsApp la numărul de telefon din descriere. Vă pup 💋💋IMG_9730.jpeg.4285d45950eff5a6c1f94f0aa92ed7af.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Disponibila
  • Oras:iasi
  • Disponibila
Acum 4 minute, Beaxxx a spus:

Bună dragilor ❤️ sunt bucuroasă să vă anunț ca voi fi disponibilă pentru prima dată în Iași începând de sâmbătă alături de colega mea @Rebecca05 și abia aștept să vă cunosc 🔥🔥 programările se fac pe WhatsApp la numărul de telefon din descriere. Vă pup 💋💋IMG_9730.jpeg.4285d45950eff5a6c1f94f0aa92ed7af.jpeg

Bine ai venit ,Beaxxx!😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună, ce servicii oferiți împreună? 
m-am căutat ceva recenzii pentru trio și nu am găsit.  Show lesbi? Implicări sau doar putem fute două manechine odată?

Sunteți binevenite !😊

Link spre comentariu
Reputație: 46
Acum 2 ore, Beaxxx a spus:

Bună dragilor ❤️ sunt bucuroasă să vă anunț ca voi fi disponibilă pentru prima dată în Iași începând de sâmbătă alături de colega mea @Rebecca05 și abia aștept să vă cunosc 🔥🔥 programările se fac pe WhatsApp la numărul de telefon din descriere. Vă pup 💋💋IMG_9730.jpeg.4285d45950eff5a6c1f94f0aa92ed7af.jpeg

Când putem face programare ? Se poate și de astăzi, ori de sâmbătă? Mulțumim și va așteptăm cu drag în Iași.

Link spre comentariu
Reputație: 579
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 14 ore, Beaxxx a spus:

Bună dragilor ❤️ sunt bucuroasă să vă anunț ca voi fi disponibilă pentru prima dată în Iași începând de sâmbătă alături de colega mea @Rebecca05 și abia aștept să vă cunosc 🔥🔥 programările se fac pe WhatsApp la numărul de telefon din descriere. Vă pup 💋💋IMG_9730.jpeg.4285d45950eff5a6c1f94f0aa92ed7af.jpeg

Unde veti avea locatia ? Oferiti si threesome ?

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
19 hours ago, Mayergelu said:

Bună, ce servicii oferiți împreună? 
m-am căutat ceva recenzii pentru trio și nu am găsit.  Show lesbi? Implicări sau doar putem fute două manechine odată?

Sunteți binevenite !😊

Bună. Împreună putem face doar sărutări, atingeri, mângâieri dar nimic mai mult. Implicare întotdeauna 100%. Te pup 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
17 hours ago, Piotr99 said:

Când putem face programare ? Se poate și de astăzi, ori de sâmbătă? Mulțumim și va așteptăm cu drag în Iași.

Îmi puteți scrie pe whatsapp și de astăzi pentru a face programările🥰

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
5 hours ago, macarons said:

Unde veti avea locatia ? Oferiti si threesome ?

Locația va fi la Lazăr Residence 1. Da, oferim și threesome. 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața dragilor ! A fost o plăcere să vă cunosc ieri !!🥰

Astăzi începem ziua frumos și vă aștept mesajele pe whatsapp pentru programări ❤️ 

vă pup 💋💋IMG_0956.jpeg.5a0bf464bf7e10d7730fd2cacc768b06.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Disponibila
  • Oras:iasi
  • Disponibila
Acum 23 ore, Beaxxx a spus:

Bună dimineața dragilor ! A fost o plăcere să vă cunosc ieri !!🥰

Astăzi începem ziua frumos și vă aștept mesajele pe whatsapp pentru programări ❤️ 

vă pup 💋💋IMG_0956.jpeg.5a0bf464bf7e10d7730fd2cacc768b06.jpeg

😘♥️😘👍

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragii mei 😘 încă am locuri libere astăzi iar de mâine nu voi mai fi disponibilă până pe 18.07 ❤️ vă pup și vă aștept ☺️❤️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 46
Acum 10 ore, lucianpbt a spus:

Nu

Nu răspunde, e plecata din Iasi ? Dacă știi mai multe, scrie, nu fi timid, nu păstra pt tine :)

Deși cred ca virgila cât știi tu, știu și eu...

Eu am vizitat-o și vreau s-o mai vizitez, de asta întreb...

Link spre comentariu
Reputație: 46
La 20.07.2024 la 10:58, lucianpbt a spus:

Rebecca si Beaxxx nu sunt in Iasi si nu stiu cand vor reveni. Nu stiu ce se intampla cu ele. Nici nu activeaza in alta parte. Pe WhatsApp nu raspunde nici una.

Confirm spusele, i-am scris pe WhatsApp, nu răspunde deloc, deși știe cine sunt, adică am vizite cu succes la ea.Ciudat, sper sa revină ptr ca tare vreau sa revin la dânsa.

O zi frumoasa.

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
Just now, Piotr99 said:

Confirm spusele, i-am scris pe WhatsApp, nu răspunde deloc, deși știe cine sunt, adică am vizite cu succes la ea.Ciudat, sper sa revină ptr ca tare vreau sa revin la dânsa.

O zi frumoasa.

Si eu am in plan pentru prima data sa ajung la ea.

:138x

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragilor ! 
Eu și colega mea @Rebecca05 am decis să nu mai revenim la Iași pentru o perioadă din motive personale. Vă vom anunța în curând când ne vom plănui următoarea vizită la voi în oraș. Vă pup ❤️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
12 minutes ago, Beaxxx said:

Bună dragilor ! 
Eu și colega mea @Rebecca05 am decis să nu mai revenim la Iași pentru o perioadă din motive personale. Vă vom anunța în curând când ne vom plănui următoarea vizită la voi în oraș. Vă pup ❤️

Pai reveniti dupa ziua Rebeccai. Hai ca ne-ati dat teapa cu chestia asta. Aveti grija ce faceti si reveniti in Iasi cat mai curand. Sunt dezamagit de voi.

  • Like 1

:138x

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
3 minutes ago, lucianpbt said:

Pai reveniti dupa ziua Rebeccai. Hai ca ne-ati dat teapa cu chestia asta. Aveti grija ce faceti si reveniti in Iasi cat mai curand. Sunt dezamagit de voi.

Nu ai cu ce sa fii dezamăgit cat timp nu cunoști contextul🥰Cel mai probabil vom reveni pe la mijlocul lui septembrie ori deloc.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Super Premium
5 minutes ago, Beaxxx said:

Nu ai cu ce sa fii dezamăgit cat timp nu cunoști contextul🥰Cel mai probabil vom reveni pe la mijlocul lui septembrie ori deloc.

Cunosc destul. Incercati sa va reveniti si va asteptam oricand. Mult succes.

  • Like 1

:138x

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...