Sari la conținut

Beatrice xxx nouă la voi în oraș 🥰🥰 0747396199


Postări Recomandate

Reputație: 579
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 8 ore, lucianpbt a spus:

Pai reveniti dupa ziua Rebeccai. Hai ca ne-ati dat teapa cu chestia asta. Aveti grija ce faceti si reveniti in Iasi cat mai curand. Sunt dezamagit de voi.

nu iti mai bate capul cu ele. ele vor sa produca cat mai multi bani intr-un timp cat mai scurt, atat pentru ele, cat si pentru domnul manager

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
Just now, macarons said:

nu iti mai bate capul cu ele. ele vor sa produca cat mai multi bani intr-un timp cat mai scurt, atat pentru ele, cat si pentru domnul manager

Asa ar trebui sa gandesc.

:138x

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragilor. Am primit foarte multe mesaje despre plecarea mea și a Rebecăi @Rebecca05 de la Iași și am înțeles ca v-am dezamăgit așa ca ghiciți unde suntem? Ne-am întors la Iași să ne luăm revanșa ❤️ vom fi aici doar pentru câteva zile așa ca cine vrea să ne viziteze va așteptam mesajele pe WhatsApp de acum, am dat start la programări. Vă pupăm 💋💋🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Just now, lucianpbt said:

Mie nu mi se pare ok, cam la tara. Mai in oras ar fi fost mai bine.

Înțeleg dar chiar nu găsim absolut nimic în oraș, toate apartamentele sunt ocupate 

  • Trist 2
Link spre comentariu
Reputație: 46
Acum 14 ore, lucianpbt a spus:

Din pacate ramane la Hlincea ca e ocupat in rest.

Scuze, dacă tot ești online non-stop pe forum, fără pauza, și scrii pe ambele topice, au plecat ? Sau a plecat ? Beaxx este în oraș ori ba ?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
1 hour ago, Piotr99 said:

Scuze, dacă tot ești online non-stop pe forum, fără pauza, și scrii pe ambele topice, au plecat ? Sau a plecat ? Beaxx este în oraș ori ba ?

Cel mai probabil au plecat ambele ca sunt la pachet. Nu au gasit apartament. Pana si in Hlincea, proprietarul s-a razgandit.

:138x

Link spre comentariu
Reputație: 46
Acum 6 ore, lucianpbt a spus:

Cel mai probabil au plecat ambele ca sunt la pachet. Nu au gasit apartament. Pana si in Hlincea, proprietarul s-a razgandit.

Am inteles ca s-au dus la București, nu mai vin ele prea curând, acolo-i $$$ 

Multe au plecat în Buc și nu s-au mai întors, asta e, ma bucur ca măcar le-am prins pt o perioada scurta de timp.

Link spre comentariu
  • Super Premium
22 minutes ago, Piotr99 said:

Am inteles ca s-au dus la București, nu mai vin ele prea curând, acolo-i $$$ 

Multe au plecat în Buc și nu s-au mai întors, asta e, ma bucur ca măcar le-am prins pt o perioada scurta de timp.

Nu neaparat dar e posibil. Asta e.

:138x

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună scumpii mei !!❤️

Ținând cont ca dată trecută când eu și colega mea @Rebecca05 am vizitat Iașiul nu am reușit să vă vedem din cauza situației cu apartamentul în momentul de față am fost mai organizate și ne-am plănuit din timp venirea la voi în oraș. Zona exactă o vom anunța diseară 💋

Dacă vreți să ne întâlniți vă așteptăm de mâine după ora 14:00. Am dat deja start la programări 🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
1 hour ago, Beaxxx said:

Bună scumpii mei !!❤️

Ținând cont ca dată trecută când eu și colega mea @Rebecca05 am vizitat Iașiul nu am reușit să vă vedem din cauza situației cu apartamentul în momentul de față am fost mai organizate și ne-am plănuit din timp venirea la voi în oraș. Zona exactă o vom anunța diseară 💋

Dacă vreți să ne întâlniți vă așteptăm de mâine după ora 14:00. Am dat deja start la programări 🥰

Ce veste minunata. 3 fete faine s-au intors dintr-un foc.

  • Inimioara 1

:138x

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Neațaa ❤️❤️ weekend plăcut dragii mei 🥰astăzi voi fi disponibilă până la 00:00, scrieți pe whatsapp pentru programări 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună scumpilor ❤️ un început de săptămână minunat vă doresc și vă anunț ca voi fi disponibilă astăzi până la 00:00. Să începem săptămâna în forță zic 😅❤️ va pup și vă aștept mesajele in WhatsApp pentru programări 🥰

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...