Sari la conținut

0721808790 Doar Masaj!!!


Postări Recomandate

Reputație: 86
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
35 minutes ago, barbacot1980 said:

Salut

am vorbit eu cu ea , cu ceva timp in urma ( o luna si ceva in urma )  pe whatsapp :

Eu : Buna , in legatura cu anuntul de pe publi24 , cu masajul ... mai este valabil anuntul  ? Ce tipuri de masaj poti oferi ?

Ea : Bună dimineața.Masaj de relaxare la domiciliu în orașul Bc .100_ 30 min după ora 15.

Eu : la domiciliul tau sau al solicitantului ? se poate si mai mult de 30 de minute, contracost bineinteles ... ?

Ea : La domiciliu solicitatului.Sigur cat doriți dar să mă anunțați

Eu : masaj de relaxare cu ulei de masaj ...

Ea : Corect

Eu : doar masaj de relaxare , se poate , banuiesc  .  in ultimii ani au aparut , multe tipuri de masaj ...

Ea : Va rog o poza sa vad cu cine am onoarea

Eu : voi trimite o foto mai tarziu cand am posibilitate ...  voi primi si eu o foto, sa stiu cine imi va oferi masajul ? :)

Ea : Eu fac doar de relaxare nu terapeutic.Sigur că veți primi poză

Eu : ok, multumesc frumos , revin mai tarziu ... o zi frumoasa

Ea : Cu drag.O zi frumoasă.

 

si am ramas ,la acest nivel ...  doar la Acest Mesaj 

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Cam aceeasi discutie am avut si eu cu doamna acum vreo doua saptamani pe whatt-up,numai ca a cerut 150lei/ora doar masaj de relaxare.Cand am intrebat daca se mai poate si altceva nu a mai raspuns,a inchis telefonul.Pacat ca nu arata rau in poza,bine daca ar fi reala.

Am contactat-o din nou astazi pe whatt-up pentru o programare la un  masaj de o ora pentru maine seara , mi a spus ,,Ok, vb maine'' si a inchis telefonul,apar mesajele netrimise.

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Salutare futaciosi!

Am reusit sa ma intalnesc intr o seara cu doamna,la ora 17 dupa mai multe conversatii pe what up.Locatia este pe Stefan Cel Mare nr.19,vis a vis de Arena Mall,am facut schimb de poze inainte de intalnire,altfel nu accepta intalnirea.Este o doamna Ok,cu o frizura frantuzeasca,un corp atragator(ea este in poza)cu mult bun simt ,foarte placuta si foarte corecta(50minute de masaj de relaxare 150 lei)Din pacate nu accepta atingeri si nu se pune problema de sex,chiar daca eu as fi cam vrut sa o pun in ,,mama iedului'' pe canapea.Sincer masajul a fost bunicel ,am plecat relaxat de la ea,dar cam atat.😒(de p.... sculata nu mai spun nimic 😂😜 mai ales cand a inceput sa imi faca masaj cu fata in sus)

 

Ciocanele tari si mult spor! 

  • Like 1
Link spre comentariu
On 7/23/2024 at 9:39 PM, barbacot1980 said:

Salutare futaciosi!

Am reusit sa ma intalnesc intr o seara cu doamna,la ora 17 dupa mai multe conversatii pe what up.Locatia este pe Stefan Cel Mare nr.19,vis a vis de Arena Mall,am facut schimb de poze inainte de intalnire,altfel nu accepta intalnirea.Este o doamna Ok,cu o frizura frantuzeasca,un corp atragator(ea este in poza)cu mult bun simt ,foarte placuta si foarte corecta(50minute de masaj de relaxare 150 lei)Din pacate nu accepta atingeri si nu se pune problema de sex,chiar daca eu as fi cam vrut sa o pun in ,,mama iedului'' pe canapea.Sincer masajul a fost bunicel ,am plecat relaxat de la ea,dar cam atat.😒(de p.... sculata nu mai spun nimic 😂😜 mai ales cand a inceput sa imi faca masaj cu fata in sus)

 

Ciocanele tari si mult spor! 

Cum te-a primit imbracata sau cum a stat? A fost cu finalizare?

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt
3 hours ago, ionutz1982 said:

Cum te-a primit imbracata sau cum a stat? A fost cu finalizare?

A fost doar masaj de relaxare cu ulei ,dar  fara finalizare,doamna este corecta si din ce am observat eu si decenta.Imbracata cu o  rochie ca cea din poza sincer nu am batut apropouri,este o femeie foarte finuta !

PS:Dupa masajul doamnei a trebuit sa o vizitez pe Maria(acum pe Miron Costin),brunetica care are deschis topic pe forum.O draguta de fata,de nota 9,care ma sleit  de puteri si pe care o voi vizita oricand cu mare plcere.

Ciocanele tari si mult spor!

Parerea mea pur personala este ca doamna nu face sex pe bani,cu toate ca eu tare mai vroiam!😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...