Sari la conținut

Beatrice, nouă în București 🥰 0747396199


Postări Recomandate

Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața dragilor !! ❤️

Am decis să vizitez capitala pentru prima oară activând în domeniu aici la voi și sper ca nu voi regreta decizia luată și voi rămâne cat de mult posibil 🥰 

voi începe programul de astăzi începând cu orele 15:00 și voi confirma în curând și zona locației mele.💋 

pentru programări aștept mesajele voastre pe whatsapp la numărul de telefon din descriere.

va pup și o zi frumoasă tuturor ❤️❤️❤️IMG_9730.jpeg.7c0a4d040e47e1cfa00845ea7c89e0b9.jpeg501033d1-5b33-464a-994f-f49127b8db98.jpeg.2f1a61d7b083e2f5620dfbf7dedb5d9e.jpegIMG_9889.jpeg.fb4a5e50329135eb19f6b436b2d7aa0c.jpegIMG_0753.jpeg.4abafce6ae51c8d98ec33cc7b41e447b.jpeg

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 10
Link spre comentariu
Reputație: 1479

Bine ai venit în București! Sper să ai o experiență frumoasă. 
Sigur nu vei regreta decizia de a veni la noi. Probabil e cea mai buna decizie pe care ai luat-o anul acesta. 💯

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1479
41 minutes ago, MihaiEnat said:

Ba sa nu fie macar o recenzie intr o luna intreaga in 3-4 orase?? N am mai vazut asa ceva

Nu a stat prea mult timp în niciun oraș. Mulți preferă să rămână discreți și nu lasă recenzii.

Dacă ajung săptămâna viitoare, voi lăsa o recenzie. 

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
On 7/26/2024 at 9:06 AM, Daniro1985 said:

Bună și bine ai venit în București. CIM extra nu ai inclus în oferta? 

Buna. Din păcate nu 😘

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragilor ❤️ astăzi programul va fi până la 23:00 și mă puteți găsi în zona piața constituției. Vă aștept mesajele pe whatsapp pentru programări. Vă pup ❤️💋

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

IMG_1325.jpeg.75abd290f9a47deb711ad641641be8c9.jpegBună dragii mei❤️ am schimbat locația pe șoseaua colentina 33 și încă am locuri disponibile astăzi până la 23:00 💋

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Din păcate pentru tine nu îmi place să răspund la comentarii răutăcioase. Te aștept pe la mine să demonstrez contrariul. Te pup 

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața dragilor !! ❤️ 

astăzi programul va fi până la 23:00 după care voi fi indisponibilă până duminică. Vă aștept mesajele pe WhatsApp pentru programări 💋

Link spre comentariu
Reputație: 1479

Salut!

Am vizitat-o și eu pe Beatrice acum câteva zile. Las mai jos o recenzie scurtă.

### Programare

Foarte ușor, a răspuns repede pe WhatsApp și am stabilit vizita pentru ziua următoare.

### Locație

Un apartament, pe care îl împarte cu o colegă (Rebeca), amenajat plăcut la interior și curat. La baie am avut un gel de duș, dar nu apă de gură. Am primit un prosop mare și curat.

### Beatrice

Pozele sunt conforme cu realitatea. Are aproximativ 167 cm, la corp este slim, are foarte puțină burtică, dar nu e deranjantă. Sânii și fundul sunt ca în poze, are pielea fină și era puțin bronzată.

M-a întâmpinat în body-ul alb de mai sus. Am mers în dormitor și am schimbat câteva cuvinte, după care am mers la duș.

### Acțiune

Am început cu FK, destul de ok, s-a folosit și limba dar nu mult, apoi am explorat sânii. A trecut Beatrice la ON, a fost standard, mai ia pauză și folosește mâna uneori, fără artificii, atenție la zonele adiacente sau contact vizual, dar a aplicat o presiune destul de bună. Am mai facut și 69. După am trecut la NP cu ea în LOT; s-a mișcat bine, dar nu are mișcări variate, iar ca durată a fost ok, n-a obosit după 2 minute. Am venit și eu deasupra, și aici a fost bine, dar doar eu am inițiat FK. Am stat așa mai multe minute, am mai schimbat poziția în umeri craci, dar AC-ul nu făcea față, eram transpirat tot și puțin obosit. S-a blegit și 🍆 așa că am încercat să o resuscitez cu un cunilingus, dar în final am ales să iau o pauză pentru un duș.

Când am revenit, am luat-o de la capăt cu FK, la fel de ok, iar după Beatrice a prestat un ON de trezire pentru Gogu. Când eram gata, am încercat și pe la spate, că era obligatoriu. Fundulețul e mișto, e tare, bun de lovit. După ce am început să pompez ușor, am mai mărit ritmul și ea s-a cambrat frumos, ținându-se cu mâinile de pernă și gemând plăcut. Îmi plăcea ce vedeam, așa că am decis să termin așa și am dat mai sportiv până când am finalizat în balon. Un plus pentru Beatrice că a stat cuminte și m-a lăsat să mai dau ușor ca să mă bucur de moment.

### Concluzie

Per total, a fost o experiență bună, dar fără momente memorabile, un fut standard. Beatrice a avut o atitudine bună, dar puțin reținută, poate și pentru că a fost prima vizită. La capitolul servicii ar trebui îmbunătățit ON/P; acel deep și gag din servicii nu au existat (a fost maxim 10 cm) plus ce am menționat sus. La NP e nevoie de mai multă implicare, mai ales la partea de GFE & FK, care e un serviciu extra. Au lipsit mângâierile, săruturile pe gât/corp, FK-ul este unul reținut, limba este folosită foarte puțin.

Dacă Beatrice va adresa aspectele menționate, aș fi interesat să revin; altfel, există alte opțiuni mai bune. Sper ca aceste observații să fie văzute ca sugestii constructive și nu ca o critică.

Mulțumesc pentru ora petrecută împreună.

### Halat

400 de lei - o oră (350 + 50 FK)

  • Like 6
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
On 7/31/2024 at 8:24 PM, JeanVal said:

Salut!

Am vizitat-o și eu pe Beatrice acum câteva zile. Las mai jos o recenzie scurtă.

### Programare

Foarte ușor, a răspuns repede pe WhatsApp și am stabilit vizita pentru ziua următoare.

### Locație

Un apartament, pe care îl împarte cu o colegă (Rebeca), amenajat plăcut la interior și curat. La baie am avut un gel de duș, dar nu apă de gură. Am primit un prosop mare și curat.

### Beatrice

Pozele sunt conforme cu realitatea. Are aproximativ 167 cm, la corp este slim, are foarte puțină burtică, dar nu e deranjantă. Sânii și fundul sunt ca în poze, are pielea fină și era puțin bronzată.

M-a întâmpinat în body-ul alb de mai sus. Am mers în dormitor și am schimbat câteva cuvinte, după care am mers la duș.

### Acțiune

Am început cu FK, destul de ok, s-a folosit și limba dar nu mult, apoi am explorat sânii. A trecut Beatrice la ON, a fost standard, mai ia pauză și folosește mâna uneori, fără artificii, atenție la zonele adiacente sau contact vizual, dar a aplicat o presiune destul de bună. Am mai facut și 69. După am trecut la NP cu ea în LOT; s-a mișcat bine, dar nu are mișcări variate, iar ca durată a fost ok, n-a obosit după 2 minute. Am venit și eu deasupra, și aici a fost bine, dar doar eu am inițiat FK. Am stat așa mai multe minute, am mai schimbat poziția în umeri craci, dar AC-ul nu făcea față, eram transpirat tot și puțin obosit. S-a blegit și 🍆 așa că am încercat să o resuscitez cu un cunilingus, dar în final am ales să iau o pauză pentru un duș.

Când am revenit, am luat-o de la capăt cu FK, la fel de ok, iar după Beatrice a prestat un ON de trezire pentru Gogu. Când eram gata, am încercat și pe la spate, că era obligatoriu. Fundulețul e mișto, e tare, bun de lovit. După ce am început să pompez ușor, am mai mărit ritmul și ea s-a cambrat frumos, ținându-se cu mâinile de pernă și gemând plăcut. Îmi plăcea ce vedeam, așa că am decis să termin așa și am dat mai sportiv până când am finalizat în balon. Un plus pentru Beatrice că a stat cuminte și m-a lăsat să mai dau ușor ca să mă bucur de moment.

### Concluzie

Per total, a fost o experiență bună, dar fără momente memorabile, un fut standard. Beatrice a avut o atitudine bună, dar puțin reținută, poate și pentru că a fost prima vizită. La capitolul servicii ar trebui îmbunătățit ON/P; acel deep și gag din servicii nu au existat (a fost maxim 10 cm) plus ce am menționat sus. La NP e nevoie de mai multă implicare, mai ales la partea de GFE & FK, care e un serviciu extra. Au lipsit mângâierile, săruturile pe gât/corp, FK-ul este unul reținut, limba este folosită foarte puțin.

Dacă Beatrice va adresa aspectele menționate, aș fi interesat să revin; altfel, există alte opțiuni mai bune. Sper ca aceste observații să fie văzute ca sugestii constructive și nu ca o critică.

Mulțumesc pentru ora petrecută împreună.

### Halat

400 de lei - o oră (350 + 50 FK)

Îți mulțumesc frumos pentru recenzia constructivă și cu siguranță voi fi mai atentă la aspectele menționate. Te pup și te mai aștept pe la mine ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dragilor!! ❤️ 

M-am întors la București și voi începe să iau programări începând cu 19:00 astăzi. Vă aștept mesajele pe whatsapp pentru programări 💋

Link spre comentariu
Reputație: 105
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună dimineața tuturor ! ❤️ astăzi eu și colega mea @Rebecca05 vom fi disponibile până la 23:00 pe bulevardul Nicolae Balcescu 18. Vă așteptăm pe whatsapp pentru programări 🥰 las aici și o poză cu mine 🎀IMG_1327.jpeg.bcc7991b1333a30d97d8c04f6f7305a9.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Reputație: 483
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, Beaxxx a spus:

Helloo ❤️ astăzi voi fi disponibilă până la 00:00. Vă aștept 🥰IMG_0905.jpeg.5d18441e101105ad3f240218ef0bf6f3.jpeg

Buna, poti pune o poza si cu colega ta sau link si preturi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...