Sari la conținut

Gasim vreo Stapana ?


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut! 

Doresc să fac ceva extrem si iesit din comun, as putea spune.

Există vreo Stăpână/Mistress aici pe forum care să-mi poată îndeplini următorul scenariu ?

As dorii o sedinta de câteva ore, in care sa fiu imobilizat in pozitie orizontală.

Partea interesantă aici vine, as dorii ca Stapana respectiva, sa consume o băutură alcoolică, bineinteles, la alegere dupa bunul plac, pana ce va ajunge in punctul in care sa numai fie foarte rațională.

De ce ? 

Pentru că as dorii să mă tortureze extrem in toate modurile posibile si ea fiind in stare de ebrietate clar n ar mai avea niciun punct de oprire, ar fi intr-o inconstienta totala.

Si nu, nu glumesc

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 5 ore, Rosnei a spus:

Va salut! 

Doresc să fac ceva extrem si iesit din comun, as putea spune.

Există vreo Stăpână/Mistress aici pe forum care să-mi poată îndeplini următorul scenariu ?

As dorii o sedinta de câteva ore, in care sa fiu imobilizat in pozitie orizontală.

Partea interesantă aici vine, as dorii ca Stapana respectiva, sa consume o băutură alcoolică, bineinteles, la alegere dupa bunul plac, pana ce va ajunge in punctul in care sa numai fie foarte rațională.

De ce ? 

Pentru că as dorii să mă tortureze extrem in toate modurile posibile si ea fiind in stare de ebrietate clar n ar mai avea niciun punct de oprire, ar fi intr-o inconstienta totala.

Si nu, nu glumesc

 

 

Nici nu trebuie să fie în stare de ebrietate ca să te tortureze....dute la stapana Anita  că te face terci, sau caută un cuplu dominator, si eu sunt pasionat de dominare brutală și am experimentat anul trecut cu un cuplu de stăpâni tineri ....4 zile am zăcut mai ales ca eu sunt pasionat de trampling-jumping hard!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...