Sari la conținut

Andrea si Pamela columbience - 0722895638 / 0731601291


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Andrea si Pamela columbience - 0722895638 / 0731601291
Reputație: 219

La ultima "strigare" era 600 Lei/ora, servicii standard (OP, NP. 69.. no Fk, no Anal). 

Interes (pt. mine) a prezentat bruneta: simpatică, tânără, constituție sud-americană.. își dă interesul să pleci satisfăcut. Iar, dacă bagi mâna "adânc" în buzunar, ți se deschid și alte orizonturi.. totale 🙂 

Nu țin minte să fi comentat vreodată prețurile, dar, pt. mine, o vizită e suficient. Am mai avut experiențe asemănătoare în urmă cu vreo 3 ani (pe malurile Begăi).. deloc satisfăcătoare.  

N-aș putea să recomand, poate doar celor care încă mai au "fantezii" neîmplinite cu fete.. "brazilian style" 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Preturi foarte mari... suntem în România, Cluj Napoca  hello ...cat despre curvele astea doua....babalu mamalu ce mai pot sa zic eu... bune de săpun ..de casa chiar👃mari tuturor și investiții prospere în păsărici de calitate

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 9 ore, M0ff0ss a spus:

La ultima "strigare" era 600 Lei/ora, servicii standard (OP, NP. 69.. no Fk, no Anal). 

Interes (pt. mine) a prezentat bruneta: simpatică, tânără, constituție sud-americană.. își dă interesul să pleci satisfăcut. Iar, dacă bagi mâna "adânc" în buzunar, ți se deschid și alte orizonturi.. totale 🙂 

Nu țin minte să fi comentat vreodată prețurile, dar, pt. mine, o vizită e suficient. Am mai avut experiențe asemănătoare în urmă cu vreo 3 ani (pe malurile Begăi).. deloc satisfăcătoare.  

N-aș putea să recomand, poate doar celor care încă mai au "fantezii" neîmplinite cu fete.. "brazilian style" 

Pe blonda ai vazut-o?

Din poze mi se pare mai interesanta blonda,parca are cu adevarat forme de columbianca,nu stiu la fata cat de frumoasa e dar corpul arata bine rau.Bruneta nu chiar,pare plinuta doar.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 134
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Blonda zice:

 

Hi love! 🥰

I'm from Colombia Baby ...if you want to taste something EXOTIC diferent come and you Will never forget me !!!

# Incall - 30 min ( 1 Time ) - 100 EUR ( 500 Lei )

# Outcall - 30 min ( 1 Time ) - 150 EUR ( 750 Lei )

# Incall - 1 Hour ( 2 Time ) - 200 EUR ( 1000 Lei )

# Outcall - 1 Hour ( 2 Time ) - 250 EUR ( 1250 Lei )

# Outcall only in Hotels ! #

Includes : blowjob with condom, sex With condom, Change Position (69 it's extra), Streaptease, Massage and . (No Anal , No Kiss)

 

Eu zic:

Hard pass!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 150
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Foarte interesanta aparitie! Am avut si eu conversatii cu fetele; preturi usor negociabile, dar tot piperate, poza cu fata se poate obtine, iar la marea intrebare daca e chiar din Columbia , cica prezinta pasaport la cerere 

Adresa ar fi Titulescu 32, in spatele strazii Iugoslaviei

Eu am un fetish pt fetele din Venezule/Columbia, ramane de vazut daca chiar merita la scorul asta

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Blonda cere 400 lei 30 min, 600 pe o ora si 200 pentru 15 min 😂

Sta cam slab pe engleza, tot voiam sa o intreb ce program are si imi raspundea “Yes baby”

Sincer ma bate gandul sa bag o fisa, dar tare mi-e ca ma trezesc cu doi “mecicsani” in apartament.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, dregatar a spus:

Blonda cere 400 lei 30 min, 600 pe o ora si 200 pentru 15 min 😂

Sta cam slab pe engleza, tot voiam sa o intreb ce program are si imi raspundea “Yes baby”

Sincer ma bate gandul sa bag o fisa, dar tare mi-e ca ma trezesc cu doi “mecicsani” in apartament.

Preturile sunt pentru OP, NP, NO FK.

Accepta cu extra pret și ON și FK ... sume "sarite" din schema (+100 & +150).

Când mi-am arătat nemulțumirea ea a venit cu propunerea: ON+FK+NP = 500.

E pe lista "Poate da / Poate nu?".

Link spre comentariu
Reputație: 150
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
1 hour ago, Mocureloaded said:

E pe lista "Poate da / Poate nu?".

Si eu am avut aceasta intrebare

Am cerut passport si chiar are una din Columbia ( una destul de uzata, care mi-a trezit cateva intrebari)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 152
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Sigur nu i place sa se fută 🤣

La ce bani cere mai prinde din an în Paște câte unul care nu cunoaște banii ca și ea !

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca
On 7/30/2024 at 5:26 PM, sophiedee said:

Bă să-și grase....  Cum căcat putem vorbi despre prețurile astea....???? Numa-ntreb...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
12 hours ago, unu-altu25 said:

Bă să-și grase....  Cum căcat putem vorbi despre prețurile astea....???? Numa-ntreb...

Blonda nu pare grasa deloc din poze. O am inca pe radar dar astept cu o confirmare de la cineva ca nu-i ceva fake

Link spre comentariu

tiganci de ses probabil de prin campia baraganului arse de soare cu cioroi creativi care le-au naturalizat columbience. baga-le ceva de muma si de rasa ei sa vezi cum isi dezleaga limba instant, fac pe proastele sa urce pretul si unii sa creada ca au futut exotice. Recomandarea mea este sa folositi gaura de la ananas ca sunteti mai castigati cu exotismele decat sa le umpleti pe boarfe de bani. 

Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România

Țin minte că acum vreo 3-4 ani a fost o echipa de 3 prin Timișoara, și am vizitat una din ele, nu era niciuna blonda.

De vorbit prin WhatsApp, prea bine știa română, dar vorbeam cu managerul care era parcat în fața blocului, dar ea era sigur de pe alte meleaguri, mi-a și arătat poze cu copilul...

Preturi 150-300 servicii clasice, dar fata se implica.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...