Sari la conținut

🔝😍 Raluca 😍 0757547376


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Bună dragilor, ma numesc Raluca am 24 ani 163 cm înălțime și 55 kg, sunt noua în domeniu și activez pentru prima data pe aceasta platforma. 💋

💯 Servicii 💯

Oral ne protejat in funcție de igiena👌

Normal doar protejat 

Fk 🫦 in functie de chimie (50 lei extra)

Finalizare orala (100 lei extra)💦

Finalizare Corporala 🥰

Uro activa (50 lei extra) 🫠

Anilingus pasiva 😛

Cunilingus 💋🥰

Foot Fetish 🤭 s.a.m.d

GFE 🥰

Cadoul pentru o Finalizare ( 30 min ) este de 200 lei 💌 

Cadoul pentru o ședință de o ora este de 400 lei 💌 

Programul meu de lucru va fi zilnic între orele 12:00 - 22:00 

Programările se vor efectua prin aplicația What's app :inlovee

NU ACCEPT MINORI,PERSOANE SUB INFLUENTA ALCOOLULUI SAU A ALTOR SUBSTANTE 

Pupiciii:inlovee

 

20240816_211300.jpg

20240816_210744.jpg

20240816_210441.jpg

20240816_205056.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Raluca5 a schimbat titlul în 🔝😍 Raluca 😍 0757547376
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost la Raluca, locatie in zona de vest, fata este cea din poze, cam 1,60 inaltime, la greutate potrivita nici in plus nici in minus, bruneta cu par lung, draguta cum arata la aspect, forme generoase tate medii la marime cu sfarcuri frumoase si ascutite, cur belea rotund si bombat ca de brazilianca, in colanti se vede super. Dupa dus si ajunsi in pat incepem cu un preludiu cu mangaieli si pupaturi si ea implicata se intinde pe mine si cu sanii la inaintare sa ii gust sfarcurile si continuand mai departe cu pupaturile si prin alte zone, se excita placut gagica, facand oral neprotejat pe diferite ritmuri, adanc, dat cu limba in jur si cu atentie la vecinatati... dupa punem balonasul si trecem la normal protejat pozitia doggy se arcuieste bine punand fundul in evidenta, priveliste frumoasa, este stramta se umezeste natural da contre si se apasa adanc. A fost o experienta placuta cu Raluca nu stiu daca e incepatoare dar a decurs cum trebuie, este organizata, nu este pe graba, deschisa la socializare, igiena foarte buna piersicuta fresh si epilata, ordine in apartament, aranjata la par sa aiba look placut. La inceput pare timida dar dupa ce am ajuns in pat s-a dezlantuit.

Te pup Raluca ❤️

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 15 ore, Mihai1306 a spus:

Nota 10 locatie curata ,fata super de treaba . Stie meserie

Jură-te. Ca fata e praf, nu e nici nouă în domeniu și nici naivă, are o vrăjeală ieftină, caracter de kkt și servicii mediocre. Minte de îngheață apele și cam atât. Domnul fish își face veacul în mașină afară si dă ture în jurul blocului. Fiți mai atenți și voi, zic si eu!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, adyadyyy a spus:

Jură-te. Ca fata e praf, nu e nici nouă în domeniu și nici naivă, are o vrăjeală ieftină, caracter de kkt și servicii mediocre. Minte de îngheață apele și cam atât. Domnul fish își face veacul în mașină afară si dă ture în jurul blocului. Fiți mai atenți și voi, zic si eu!

Știu exact cine ești, am deja ss urile cu tine in telefon si le voi posta aici, esti un psihopat care la prima vizita m ai invitat la cafea in oras, pe lângă asta mi ai propus ca tu ma poți ajuta în domeniu ca m ai cunoști fete, ti am spus ca nu mai doresc sa te primesc ti ai făcut programare de pe alt număr, ai venit la usa, ti am zis ca nu te primesc și nici sa ies cu tine. Mulțumesc ps: ai mai dat și teapa de 200 lei.. jegule 

Screenshot_20240821_212948_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240821_213819_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120657_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120724_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120740_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120756_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240821_212841_WhatsApp.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 32 minute, Raluca5 a spus:

Știu exact cine ești, am deja ss urile cu tine in telefon si le voi posta aici, esti un psihopat care la prima vizita m ai invitat la cafea in oras, pe lângă asta mi ai propus ca tu ma poți ajuta în domeniu ca m ai cunoști fete, ti am spus ca nu mai doresc sa te primesc ti ai făcut programare de pe alt număr, ai venit la usa, ti am zis ca nu te primesc și nici sa ies cu tine. Mulțumesc ps: ai mai dat și teapa de 200 lei.. jegule 

Screenshot_20240821_212948_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240821_213819_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120657_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120724_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120740_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240822_120756_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240821_212841_WhatsApp.jpg

Nu are importanta cine este de fapt în spatele mesajelor.. poate fi un user de aici sau nu..acum ce sa zic este și vina ta prea iai dat multă atenție 🤔

 Dacă tot faci fapte bune..sa stii ca și eu îs băiat sarac 🥹🥹🥰

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 minute, dydy.v.1.1 a spus:

Nu are importanta cine este de fapt în spatele mesajelor.. poate fi un user de aici sau nu..acum ce sa zic este și vina ta prea iai dat multă atenție 🤔

 Dacă tot faci fapte bune..sa stii ca și eu îs băiat sarac 🥹🥹🥰

Cine nu are loc de mine... sa stea liniștiți ca ii voi mai încurca ceva timp 😇

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 minut, Raluca5 a spus:

Cine nu are loc de mine... sa stea liniștiți ca ii voi mai încurca ceva timp 😇

Vai..și eu care tocmai făcusem rost de 200.. și zic hai sa ma duc la Raluca sa dea și ea o cafea și o țigară.. la pielea goala 🥹🥹 

 Numai răutăcioși la Ploiești, sa le fie rușine 

 Totuși.. spun sa nu mai fii atat de sensibila ca lumea este rea ,probabil.. de la caldura lipsa ploaie..cine stie 🥺

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 22.08.2024 la 13:04, Raluca5 a spus:

Cine nu are loc de mine... sa stea liniștiți ca ii voi mai încurca ceva timp 😇

Ai lăsat haterii sa te supere? Și ai plecat?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...