Sari la conținut

Neseriozitate


Postări Recomandate

Salutare baieti, saru’mana doamnelor/domnisoarelor, 

 

De ceva timp tot observ un anumit tipar, toate fetele prestează servicii, toate îs extraordinare etc etc, dar cand ajungi acolo - iti pui mainile in cap. 
 

Nu am apelat de ceva timp la servicii, si inainte sa o fac, am zis sa ma adresez voua. 
Scurt pe doi, cand sun, intreb daca sunt capabile fetele sa duca ceva mai mare decat average (18-19), raspunsul e intotdeauna pozitiv, dar de fapt cand ajung acolo, ba doare, ba nu vor doggy style ca e lunga, ba una, ba alta. 
 

M-am cam saturat de dat bani aiurea, o l**a pot face si acasa. 
 

Va confruntati cu problema asta? Aveti ceva recomandari? 
 

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot

Salutare si eu patesc des problema asta,dar daca stii cum sa le iei si nu incepi sa dai ca nebunul in ele iti garantez ca vei avea un numar de vis,dar ma repet sa fie fata relaxata nu sa dai ca surdul in toba.....mici exceptii au fost si la mine cand chiar nu sa putut....totul tine de abordare

Link spre comentariu
18 minutes ago, Amfostaici said:

Salutare si eu patesc des problema asta,dar daca stii cum sa le iei si nu incepi sa dai ca nebunul in ele iti garantez ca vei avea un numar de vis,dar ma repet sa fie fata relaxata nu sa dai ca surdul in toba.....mici exceptii au fost si la mine cand chiar nu sa putut....totul tine de abordare

Salut si multam’ pentru reply, de obicei merg cu un mic cadou (un vin bun/rafaello/etc) si vorbesc foarte frumos, niciodata nu am insinuat lucruri aiurea. 
 

Am sa incerc sa fiu putin mai de treaba 😁

Link spre comentariu
La 28.08.2024 la 16:12, Retardedking a spus:

Salutare baieti, saru’mana doamnelor/domnisoarelor, 

 

De ceva timp tot observ un anumit tipar, toate fetele prestează servicii, toate îs extraordinare etc etc, dar cand ajungi acolo - iti pui mainile in cap. 
 

Nu am apelat de ceva timp la servicii, si inainte sa o fac, am zis sa ma adresez voua. 
Scurt pe doi, cand sun, intreb daca sunt capabile fetele sa duca ceva mai mare decat average (18-19), raspunsul e intotdeauna pozitiv, dar de fapt cand ajung acolo, ba doare, ba nu vor doggy style ca e lunga, ba una, ba alta. 
 

M-am cam saturat de dat bani aiurea, o l**a pot face si acasa. 
 

Va confruntati cu problema asta? Aveti ceva recomandari? 
 

Multumesc

Salutare colegu,

Dă-ne și noua măcar 1 -2 exemple de fete ce ti-au făcut probleme ,măcar sa știm și noi sa le evitam,sa nu mai dam și noi banii aiurea,ca de ,de asta e grupul sa ne ajutam între noi cu recenzii la fete! 

Link spre comentariu

On 9/2/2024 at 11:45 PM, teetree said:

Salutare colegu,

Dă-ne și noua măcar 1 -2 exemple de fete ce ti-au făcut probleme ,măcar sa știm și noi sa le evitam,sa nu mai dam și noi banii aiurea,ca de ,de asta e grupul sa ne ajutam între noi cu recenzii la fete! 

Salut, a fost acum ceva timp si nu mai stiu exact, din pacate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...