Sari la conținut

0739372227 Yasmina care se fute pe ciclu


Postări Recomandate

  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot

Sunat domnisoara si programat la a2,ce sa fac,pozele imi faceau cu ochiu plus ca ti trimite confirmare exact cu pozele neblurate....pana aici toate bune si frumoase......ajung la locatia si constat ca gazela e ce trebuie la fizic,ba chiar mai buna decat in poze......si cam atat cu laudele din pacate

Oral nota 4-lua doar capul si laba multa,ba mai mult ii curgeau si mucii cica de la aerul conditionat😂

Normal nota 3-o ridica pasarica aia mica si roz.....cand sa incep sa mi fac talentul dupa un oral esuat mi o taie iar ca cica sa am grija ca are burete bagat ca e pe stop,pai zic nu i ok asa plm nu vin sa arunc cu banii sa te fut cu burete in pizda.....si dai la oral in continuare chinuit vai de mama lui si finalizat pe fund

Gfe minus 1😂nu are o treaba cu tine,ea e cu televizorul prinsa

Igiena 5,nu mirosea a nimic,nici a sapun nici a parfum nici a transpiratie😂la baie pl prosoape pl apa calda....te stergi cu hartie igienica de iti raman ciuciuleti pe pl de zici ca i mos craciun😂

Locatia 5 a2 o locatia basic cu apa pe joa prin baie si jeg la intrare ca ti faci sosetele negre din albe

Halat 200 aici e prb mare ca nu merita nici 100 pt ce jeguri de servicii are plus ca se simte fugareala,acuma nu stiu daca din cauza buretului sau asa e ea mereu

Pentru mine este clar de evitat si nu o recomand si asa se plangea ca nu i merge treaba,cum sa ti mearga draga mea cu asa servicii de cacat

Seara buna baieti si fete,deacuma le dau pe goarna gata ca mi s a acrit de ele

 

  • Like 8
Link spre comentariu

am găsit și eu așa ceva o fi nouă modă la fetele din galați totuși nu cred că e tot aia asta unde ai scris tu nu mia răspuns și e alt tlf dincoace unde am vb azi 0730922625 

azi am sunat aici și întreb zice 150 tragerea ok la voce amabilă doar că zice pot decât oral că sunt pe ciclu zic revin peste câteva zile la care mio da dar dacă nu e deranj ea poate să fac normal și așa ce plm frate ce foame de bani ai să te fuți pe ciclu bag pula în măsa am închis și am zis pa  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Da și eu am fost, susțin ce a zis colegul!

Baga doar capul putin în gura, la normal când a scos sa schimbam poziția, surpriza, roșu. 

Nu recomand, dar păcat, ca nu arată rau la corp, eu am decartat 150 lei 😎

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...