Sari la conținut

Sashababy 0756867226


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare băieți! Stați liniștiți, nu mi-am găsit un nou job😂 dar țin să vă anunț că deschid acest topic pentru domnișoara Sashababy, are ceva probleme cu contul și topicul de pe Bv.. și nu numai. Pana se remediază problema si adminii ii readuc la viata contul și topicul, sa știți ca este în Brașov și o puteți găsi la numărul afișat în titlu. Serviciile și detaliile le puteți afla la fel scriind un mesaj pe whatsapp...sau nu știu... poate o sa mi le trimită mie și le voi posta eu. Bafta la 👌👈

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 021732658
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 021732658
  • Oras:Brasov
La 14.09.2024 la 14:32, extraterestru78 a spus:

Salutare băieți! Stați liniștiți, nu mi-am găsit un nou job😂 dar țin să vă anunț că deschid acest topic pentru domnișoara Sashababy, are ceva probleme cu contul și topicul de pe Bv.. și nu numai. Pana se remediază problema si adminii ii readuc la viata contul și topicul, sa știți ca este în Brașov și o puteți găsi la numărul afișat în titlu. Serviciile și detaliile le puteți afla la fel scriind un mesaj pe whatsapp...sau nu știu... poate o sa mi le trimită mie și le voi posta eu. Bafta la 👌👈

Wow. Reputatie 108 k. Hombre, respect. Domnisoara, nu va suparati ca va umplu spatiul cu acest comentariu care nu vi se adreseaza, dar omul asta merita apreciat. Si v-a si ajutat, asadar nu puteti sa va uitati incruntat la mine :))

Revenind: foarte tare, omule. Fain

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...