Sari la conținut

0749459239 Lorry


Postări Recomandate

  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila

 

Salutare tuturor!

Am vizitat azi pe Lorry și se pare că am fost inspirat 😀.

Contact pe whatsapp unde am primit toate detaliile și stabilit întâlnirea. 

Aspect - fata arată exact ca în poze, tânăra cu forme (nu e grasă), la față e frumușică, sâni superbi, fundul fain, carnea tare pe ea. E cam albă, dacă era bronzată puțin arăta și mai bine (e un moft 😅).

ON - mai lent, cum îmi place mie, nu folosește mâna mai deloc și are un joc cu limba foarte bun. Fără atenție la nuci.

NP - destul de strâmtă, nu folosește lubrifiant, schimbat vreo 4-5 poziții, se mișcă bine deasupra, capră dă contre bune, deci se implică.

Atitudine- sociablila, nu te grăbește, nu sună telefoanele când ești acolo. Se face plăcută, e de comitet fata.

Igienă - bună, nu am simțit nimic suspect.

Amenda - 2 Caragiale, 150/finalizare + 50 CIM. Recomand acest extra, de mult nu am întâlnit o fată să o facă așa bine, te stoarce până la ultimul strop și din nou face acel joc cu limba 🥵.

Locație - Tineretului, curat, fără fum de țigară. Nu am intrat la baie sa văd cum e, eram pregătit de acasă. 

Timp 30 minute.

Eu zic că e de vizitat domnișoara.

Toate cele bune! 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:view
  • Oras:view
Acum 15 ore, Leftereanu a spus:

 

Salutare tuturor!

Am vizitat azi pe Lorry și se pare că am fost inspirat 😀.

Contact pe whatsapp unde am primit toate detaliile și stabilit întâlnirea. 

Aspect - fata arată exact ca în poze, tânăra cu forme (nu e grasă), la față e frumușică, sâni superbi, fundul fain, carnea tare pe ea. E cam albă, dacă era bronzată puțin arăta și mai bine (e un moft 😅).

ON - mai lent, cum îmi place mie, nu folosește mâna mai deloc și are un joc cu limba foarte bun. Fără atenție la nuci.

NP - destul de strâmtă, nu folosește lubrifiant, schimbat vreo 4-5 poziții, se mișcă bine deasupra, capră dă contre bune, deci se implică.

Atitudine- sociablila, nu te grăbește, nu sună telefoanele când ești acolo. Se face plăcută, e de comitet fata.

Igienă - bună, nu am simțit nimic suspect.

Amenda - 2 Caragiale, 150/finalizare + 50 CIM. Recomand acest extra, de mult nu am întâlnit o fată să o facă așa bine, te stoarce până la ultimul strop și din nou face acel joc cu limba 🥵.

Locație - Tineretului, curat, fără fum de țigară. Nu am intrat la baie sa văd cum e, eram pregătit de acasă. 

Timp 30 minute.

Eu zic că e de vizitat domnișoara.

Toate cele bune! 

Mulțumesc pentru informații! 

Link spre comentariu
  • Oras:view
  • Oras:view
La 22.09.2024 la 23:17, Leftereanu a spus:

 

Salutare tuturor!

Am vizitat azi pe Lorry și se pare că am fost inspirat 😀.

Contact pe whatsapp unde am primit toate detaliile și stabilit întâlnirea. 

Aspect - fata arată exact ca în poze, tânăra cu forme (nu e grasă), la față e frumușică, sâni superbi, fundul fain, carnea tare pe ea. E cam albă, dacă era bronzată puțin arăta și mai bine (e un moft 😅).

ON - mai lent, cum îmi place mie, nu folosește mâna mai deloc și are un joc cu limba foarte bun. Fără atenție la nuci.

NP - destul de strâmtă, nu folosește lubrifiant, schimbat vreo 4-5 poziții, se mișcă bine deasupra, capră dă contre bune, deci se implică.

Atitudine- sociablila, nu te grăbește, nu sună telefoanele când ești acolo. Se face plăcută, e de comitet fata.

Igienă - bună, nu am simțit nimic suspect.

Amenda - 2 Caragiale, 150/finalizare + 50 CIM. Recomand acest extra, de mult nu am întâlnit o fată să o facă așa bine, te stoarce până la ultimul strop și din nou face acel joc cu limba 🥵.

Locație - Tineretului, curat, fără fum de țigară. Nu am intrat la baie sa văd cum e, eram pregătit de acasă. 

Timp 30 minute.

Eu zic că e de vizitat domnișoara.

Toate cele bune! 

Acum, că ai lăudat-o, este misiune imposibilă să ajungi la ea, am tot sunat-o, dar degeaba, înseamnă că-i merge bine, dacă-i merge bine înseamnă că va mai sta, poate vreodată voi reuși și eu să ajung la ea!

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

      Am incercat si eu sa aj la ea,nu raspunde la tel,comunica f greu pe wsp si in final cand a raspuns si am stabilit intalnirea cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns😡😡😡

Link spre comentariu
  • Oras:view
  • Oras:view
Acum 4 ore, 4Funn a spus:

      Am incercat si eu sa aj la ea,nu raspunde la tel,comunica f greu pe wsp si in final cand a raspuns si am stabilit intalnirea cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns😡😡😡

La mine cel puțin doar că nu mi-a răspuns la telefon, dar faza cu nerespectarea programării este chiar aiurea, am pațit-o și eu de mai multe ori! Păcat de ea, primise un star bun în Reșița din partea lui Leftereanu!

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila

 

Acum 17 ore, Beticul a spus:

Acum, că ai lăudat-o, este misiune imposibilă să ajungi la ea, am tot sunat-o, dar degeaba, înseamnă că-i merge bine, dacă-i merge bine înseamnă că va mai sta, poate vreodată voi reuși și eu să ajung la ea!

Nu știu dacă am lăudat-o, așa pare deoarece suntem obișnuiți doar cu javre la Reșița, eu m-am simțit bine în compania ei.

La început nu i-a mers prea bine dar in ultimele zile au început confrații să o viziteze mai des. Acum a plecat de la noi dar a spus că revine peste 2-3 săptămâni. 

Acum 5 ore, 4Funn a spus:

      Am incercat si eu sa aj la ea,nu raspunde la tel,comunica f greu pe wsp si in final cand a raspuns si am stabilit intalnirea cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns😡😡😡

Eu am fost de câteva ori la ea și nu am avut probleme. Totul stabilit prin whatsapp și respectat. De fiecare dată când am ajuns am fost primit fără să aștept prin fața blocului. 

Link spre comentariu
  • Oras:view
  • Oras:view

@Leftereanu, sunt multe fete care în momentul în care primesc o recenzie mai bună pică în mirajul vedetismului, asta se întâmplă deobicei celor care sunt mai noi în domeniu, fără experiență (cele vechi și fac mișto, sunt clar niște japițe, cunoaștem), pe de altă parte știm că există, din păcate mulți țepari și printre noi, poate a fost o lipsă de încredere necunoscândul pe @4Funn, nu am verificat, nu-i cunosc vechimea fetei, sper doar că a fost o mică scăpare din partea ei și victimă a picat @4Funn, probabil că tu ai fost la ea încă de când a venit în Reșița și nu prea avea clienți, probabil că ți-a salvat numărul de telefon și a știut că nu este țeapă, a mers la sigur!

Ca o concluzie, sper că totul a fost o scăpare, sper că se va întoarce la noi și în sfârșit, sper că voi ajunge să o cunosc!

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila
Acum 54 minute, Beticul a spus:

@Leftereanu, sunt multe fete care în momentul în care primesc o recenzie mai bună pică în mirajul vedetismului, asta se întâmplă deobicei celor care sunt mai noi în domeniu, fără experiență (cele vechi și fac mișto, sunt clar niște japițe, cunoaștem), pe de altă parte știm că există, din păcate mulți țepari și printre noi, poate a fost o lipsă de încredere necunoscândul pe @4Funn, nu am verificat, nu-i cunosc vechimea fetei, sper doar că a fost o mică scăpare din partea ei și victimă a picat @4Funn, probabil că tu ai fost la ea încă de când a venit în Reșița și nu prea avea clienți, probabil că ți-a salvat numărul de telefon și a știut că nu este țeapă, a mers la sigur!

Ca o concluzie, sper că totul a fost o scăpare, sper că se va întoarce la noi și în sfârșit, sper că voi ajunge să o cunosc!

Da, sunt fete care ajung să se considere mari dive când primesc puțină atenție din partea noastră. La Lorry nu am întâlnit așa ceva, sper să rămână în continuare așa.

Sunt și din rândul nostru bădărani și țepari, mi-a povestit de unul care i-a stricat ziua. 

Cred că păstrează conversațiile pe whatsapp (poate mi-a salvat numărul) pentru că știe cine sunt (nu îl știe pe Leftereanu, nu m-am prezentat așa 😅, dar posibil să-și fi dat seama). 

Nu știu ce s-a întâmplat cu @4Funn care a fost cauza.

Sper să ai noroc tura viitoare când revine în Reșița. Eu îți recomand să o contactezi (scri) pe whatsapp! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...