Sari la conținut

0723883298 Carla minioana siliconata!


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

În seara asta după mai multe ieșiri am ajuns și la fata asta Carla! Am sunat mi-a dat locația olteniei ... ....nu numărul 3 , nu dau adresa ,asta rămâne sa va dea domnișoară,  deși prima data am avut retineri pentru adresa ca pe 3 sunt numai ciori am mers sa vad ce e pe acolo! 

Surpriza o fata frumoasa pe tocuri ,ochelari ....îmbrăcată sexy ma uimit ,invitat în camera și trecut la treaba! 

Oral protejat de un 9 as spune! 

Normal 8...9 probleme din cauza mărimei....deși fata are o păsărica foarte mica ,mai rar asa ceva , curata , la 69 a lăsat loc sa te joci asa cum trebuie .....dar țin cont ca nu ma refuzat chiar dacă a văzut cu ce are de a face! 😊😊😊

Aspect ii dau un 9.5 ...frumoasa sani frumoși...silicon ...

Gfe 9 dau asa deoarece fata nu sa grăbit deloc...foarte comunicativa! 

De revenit clar...de câte ori o sa am ocazia! 

Mai are și colega bruneta creata ....arata bine ! Nu pot sa dau mai multe detalii! Spor la ciocane

Scor 150! Am rămas uimit la ce fata e! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în 0723883298 Carla minioana siliconata!
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
La 14.10.2024 la 20:03, Raull42 a spus:

În seara asta după mai multe ieșiri am ajuns și la fata asta Carla! Am sunat mi-a dat locația olteniei ... ....nu numărul 3 , nu dau adresa ,asta rămâne sa va dea domnișoară,  deși prima data am avut retineri pentru adresa ca pe 3 sunt numai ciori am mers sa vad ce e pe acolo! 

Surpriza o fata frumoasa pe tocuri ,ochelari ....îmbrăcată sexy ma uimit ,invitat în camera și trecut la treaba! 

Oral protejat de un 9 as spune! 

Normal 8...9 probleme din cauza mărimei....deși fata are o păsărica foarte mica ,mai rar asa ceva , curata , la 69 a lăsat loc sa te joci asa cum trebuie .....dar țin cont ca nu ma refuzat chiar dacă a văzut cu ce are de a face! 😊😊😊

Aspect ii dau un 9.5 ...frumoasa sani frumoși...silicon ...

Gfe 9 dau asa deoarece fata nu sa grăbit deloc...foarte comunicativa! 

De revenit clar...de câte ori o sa am ocazia! 

Mai are și colega bruneta creata ....arata bine ! Nu pot sa dau mai multe detalii! Spor la ciocane

Scor 150! Am rămas uimit la ce fata e! 

Mâine încerc să ajung și eu la ea, #Raull42 ma duc pe mâna ta de data asta să vedem ce iese.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...