barosanu007 Reputație: 8 Postat Ianuarie 8 Postat Ianuarie 8 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-si-dornica-de-placeri/4380932h6hgh7hi1e1h0hi4212g6g58h.html Locație 9 Mai str.Victoriei, paralela 45. Puștoaică frumoasă foc, 47-50 kg. Igienă impecabilă, se implica. OP, NP -150 lei. De revenit: DA, din suflet!
Membru Premium Badboyinbed Reputație: 2213 Postat Ianuarie 8 Oras:Unde Vreau Eu Disponibila Oras:Unde Vreau Eu Disponibila Membru Premium Postat Ianuarie 8 Am văzut-o și eu și nu e chiar așa , doar am văzut-o , colegă cu tiganca jegoasa de evitat , mie mi-a dat impresia ca e la fel ca și colega ei de evitat de asta am și plecat în înjurăturile lor care au trezit tot cartierul ‼️‼️Dar fiind forum , fiecare are o părere , părerile pot fi diferite, contrare, cu cat mai multe păreri cu atât mai bine 😊 Puștoaica nu mai e sigur la 27 ani cat zice ca are , cine știe cat o avea in realitate 🤦🏻♂️Puștoaice sunt alea la 18-19-20!! Deci ca sa închei și ca să clarific pentru mine e DE EVITAT ‼️ 2 SEX & LOVE WORLDWIDE
barosanu007 Reputație: 8 Postat Ianuarie 8 Autor Postat Ianuarie 8 Acum 1 minut, Badboyinbed a spus: Am văzut-o și eu și nu e chiar așa , doar am văzut-o , colegă cu tiganca jegoasa de evitat , mie mi-a dat impresia ca e la fel ca și colega ei de evitat de asta am și plecat în înjurăturile lor care au trezit tot cartierul ‼️‼️Dar fiind forum , fiecare are o părere , părerile pot fi diferite, contrare, cu cat mai multe păreri cu atât mai bine 😊 Puștoaica nu mai e sigur la 27 ani cat zice ca are , cine știe cat o avea in realitate 🤦🏻♂️Puștoaice sunt alea la 18-19-20!! Deci ca sa închei și ca să clarific pentru mine e DE EVITAT ‼️ Nu cred că vorbim de aceeași persoană. Nu mai are colegă și în această după-amiază a ajuns în oraș.
shelbygt Reputație: 8 Postat Ianuarie 9 Postat Ianuarie 9 Salut! Nu ai detaliat și despre acțiune ? Daca accepta sa o pui cum vrei și dacă nu e cu fițe sa dai mai repede sa te termini? După cum o analizez cel puțin pentru mine ar fi de evitat!
barosanu007 Reputație: 8 Postat Ianuarie 9 Autor Postat Ianuarie 9 Acum 12 ore, shelbygt a spus: Salut! Nu ai detaliat și despre acțiune ? Daca accepta sa o pui cum vrei și dacă nu e cu fițe sa dai mai repede sa te termini? După cum o analizez cel puțin pentru mine ar fi de evitat! Acceptă orice poziție, nu are fițe. Chiar a durat puțin acțiunea și am simțit ca i-a plăcut și ei. Pt mine e de revenit!
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum