Sari la conținut

Bruneta slăbuță cu ochelari 0757473009


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Postat

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/se-poate-cofirma-pozele/g2793h884dh87e3edegf76gii0d3d060.html

 

Am stabilit întâlnirea pe WhatsApp, 200/400 

Locație , Areduri Ioșia , am optat pentru un număr. Am zis că aș vrea un dus dar a spus că la un număr? Am zis ok atunci folosim șervețele. 

Mi-a pus guma și mi-a făcut oral 2 minute după care am trecut la normal, gemea , pompam , gemea  la care după câteva minute zice ,, vezi că îți trece timpul ,, am incercat să măresc ritmul și am finalizat. Maxim toată acțiunea vreo 10-15 minute 

Plus : pozele sunt reale ea este in poze, arată bine este frumoasă, slăbuță, are carnea frumoasa, fund și sâni bune de prins.

Minus : pus pe fast fuck

Recomandare : pentru una rapidă da pentru ora sau frecvent nu 

Revenit : poate, pentru blitz fuck când mă grăbesc și eu da vreau sa mă golesc

  • Like 2
  • Proffmod a schimbat titlul în Bruneta slăbuță cu ochelari 0757473009

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Postat

La fel si cu mine. Am fost de 2:ori mai demult. prima oara era ok, a doua oara m-a grabit, ingradit, nu a mai meritat. Bafta baieti!

  • Like 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...