JONYQD Reputație: 0 Postat Mai 27 Oras:BOTOSANI Oras:BOTOSANI Postat Mai 27 SALUT! Las si eu o recenzie la aceasta domnisoara ! sun intr-o seara putin ciupit mai mult la misto raspunde mai mult cu chef de caterinca si din primele secunde miam dat seama ca din misto sa facut serios mia dat un vibe la telefon de nu stiam cum sa ajung la ea mai repede anuntul este si pe publi24 cu acest numar dar subliniez ca nu este cea din poze mia spus si la telefon cand am intrebato ! am optat pentru o tragere rapida nu ma duc sa dorm cu ea am unde sa dorm si acasa :))) locatia este una cunoscuta de prin oras ajuns imi deschide usa o blonda medie de statura tatuata piercing in limba pe tzatze nu sta chiar bine dar decent un cwr vai mama cer permisiunea de ma duce sa fac un dus rapid mia inmanat un prosop curat ajuns in baie gasind de toate gel de dush si etc! actiunea ma pun pe pat si ma intreaba cum sa facem oralul protejat sau neprotejat bine nu mam dus cu par la pl ca barba lu bin la den ii spun neprotejat si incepe un oral cum de mult nu am mai gasit mai ales si cu piercingul ala o ia toata in gura si nu stau rau pe ciocan tente de deep E CE TREBUIE LA ORAL!!! schimbat pozitie punem balonasul schimbam pozitia ea trece jos eu deasupra dau in ea ca surdu in clopot si ii spun sa schimbam si spune capra si se pune capra cand vad cwrul ala mare iam dat vreo 2 palme da nu ca marlanu am prins am strans ai pe ce pune mana si mentionez ca stie sa stea in pozitia capra nu sta ca vaca !!! cadou 200 lei inmanat de cum am ajuns deci e ce trebuie nu e cu figuri are bun simt stie sa respecte are experienta in domeniu se cunoaste nu e din aia care spune nu intru cu bile nu intru cu marimi mari cu etc cum au majoritatea figurantelor de pe publi24 vor sa se futa dar vor cu pretentii (ori se fut ori nu!) experienta pe ro nu prea am la escorte doar de prin afara si cand mergeam majoritatea timpului evitam romancele ca sunt figurante ei tocmai de asta o recomand pe domnisoara dintr-un misto sa facut ceva bun ce merita reincercat pe bt si sper sa mai stea deplasari nu stiu daca face (doar daca va cunoaste cred!)
Proffmod Reputație: 396 Postat Mai 27 Postat Mai 27 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/deplasari-poza-reala-fac-confirmare-pe-whatsapp/0g8idi694de77fg1e3e6f93h91311045.html 2
dicky Reputație: 92 Postat Mai 28 Oras:N Moldovei Oras:N Moldovei Postat Mai 28 Pfuiiii , ce pute oare ??? Cred ca s-a imputit capu la peste !!!!!
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum