Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Postat

Salutare. De vreo câteva luni bune nu mai găsesc  un masaj de calitate. . Masaj de relaxare , decontracturant .etc.

Nu mia vorbesc de masaj cu finalizare , care este de domeniul trecutului pt mine . Nu am mai întâlnit nici o maseuză sa ofere servicii complete. 

 Daca aveți posibilitatea sa recomandati  o maseuză , va raman dator.

Mulțumesc 


  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Postat

Salutare! Sunt in acelasi situatie ca tine. Am testat tot ce s-a putut atat in Iasi, cat si la Suceava. Nu am gasit nimic care sa fie bun. 
 

momentan pe Iasi este Maya care face un masaj bun, dar serviciile sunt scumpe.

in trecut mergeam destul de des la Ana (noua Ioana), dar nu stiu daca s a lasat sau are alt numar de telefon sau merge pe circuit inchis, eu nu reusesc sa dau de ea.

 

si eu as fi recunoscator daca ar veni cineva cu o recomandare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare