Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, si eu sunt nou aici. I realy am trying to get up to speed with everyhing that is going on in here. Forumul acesta mi se pare o mina de aur tbh. O sa ma apuc sa ofer si eu recenzii din experientele mele. 

 

 Succes tuturor !!!

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

buna mi-am facut cont aicea in ideea de a gasi o fata frumoasa dicreta care e dispuna sa fie rasfatata financiar pentru a petrece putin timp cu mine. Insa am vazut ca SUCEAVA duce lipsa la acest capitol . O fi bine o fi rau......:)

 

Sunt Pisicuts si bine ati venit pe forum !http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.png :D

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Buna

 

 

nu v-o zic pe aia cu "cat ma bucur ca, si asa mai departe, din seria partidul, clasa muncitoare, und so weiter" ... niet!..

Recunosc insa ca aceasta comunitate e activa, ceea ce e misto, ca daca era pasiva, se lasa cu usturimi.

Motivul pentru care m-am inscris, e pentru ca:

a) imi place gasca asta. 

B) de multe ori am oaspeti care ar vrea sa incerce oferta locala. 

c) prefer versiunea verde in fata, vorba aia, costa mai putin sa stii cat costa un vagin in moneda, decat sa platesti cu nervi, si tot cu valuta.

 

In alta ordine de idei, sunt din Cluj, desi umblu destul de mult.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu

Salut!

Ei bine, sunt "membru" aici de ceva vreme, este adevarat ca din lipsa de timp, frecventa participarii mele in "club", lasa de dorit!

Oricum, nu cred ca gasesc aici, ceea ce caut, "des gustibus non disputandum"

Vreau sa cred ca nu ofensez pe cineva!

Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello tuturor!! Joi,5 septembrie,e o zi foarte deosebita pentru mine si as vrea sa stiu daca e vreo sansa sa gasesc o fata ( din Bucuresti) interesata si pasionala care sa petreaca un timp placut alaturi de mine si prietenul meu... ma refer la o seara care sa inceapa cu o cina,o conversatie placuta ,sex in 3 si o despartire frumoasa de dimineata ,in functie de rezultat poate ne-am mai putea vedea..atat doar noi 2,cat si in varianta de 3. Orice fata interesata imi poate lasa un mesaj,putem stabili si un pret, si rog orice persoana care are o idee/rezolvare in legatura cu propunerea mea sa ma contacteze. Multumesc and btw, foarte tare forumul.:D

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna ziua, sunt membru de ceva vreme, doar fiind plecat peste meleaguri, abia acum voi incepe a posta si vizita ce se poate. Printre altele doresc sa felicit toata echipa, membrii acestei comunitati si sper sa avem o colaborare cat mai buna pe parcurs. Toate cele bune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...