Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

 Pt. cei care doresc sa o cunoasca...pe bune e o fata de nota 10..si cu...caracter destul de puternic..deci...aviz amatorilor...de senzatii tari....si care nu respecta regulile ei...in pat.

 Si ca sa dau note cum e pe aici....10..oral....10..normal...ca doar asta face....cine vrea mai mult...in alta parte.

 Si inca ceva....ea este cea care alege cu cine sa iasa....deci...puteti avea toti banii din lume.....ca daca nu vrea....pas.

 p.s..poza e reala doar...aburita nitel de ea....ca asa arati dupa ce o cunosti mai bine.....te cam pierzi intr-un mod...placut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti

 Pt. cei care doresc sa o cunoasca...pe bune e o fata de nota 10..si cu...caracter destul de puternic..deci...aviz amatorilor...de senzatii tari....si care nu respecta regulile ei...in pat.

 Si ca sa dau note cum e pe aici....10..oral....10..normal...ca doar asta face....cine vrea mai mult...in alta parte.

 Si inca ceva....ea este cea care alege cu cine sa iasa....deci...puteti avea toti banii din lume.....ca daca nu vrea....pas.

 p.s..poza e reala doar...aburita nitel de ea....ca asa arati dupa ce o cunosti mai bine.....te cam pierzi intr-un mod...placut.

Multumesc frumos :-*

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Pe mess nici nu se poate lua legatura cu ea. Tel nu il posteaza, cred ca e o mare teapa, ma rog, pana la proba contrarie. Asta e, nu stiu de mai afiseaza poza, nu are nici o treaba cu forumul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pe mess nici nu se poate lua legatura cu ea. Tel nu il posteaza, cred ca e o mare teapa, ma rog, pana la proba contrarie. Asta e, nu stiu de mai afiseaza poza, nu are nici o treaba cu forumul asta.

pai ...dragule uitate bine la ce a scris...ea...si daca ai putina minte intelegi mai multe...raspunde si e on...cand trebuie., deci..rabdare si tututn.

Link spre comentariu
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti
  • Telefon: nico01081987
  • Oras:pitesti

daca ai vizitat-o, scrie si tu despre ea, sa ne dam si noi seama, baietii astia care stau la rand, ce fel de fata este.

Draga banana,

Nu stiu cu ce fel de oameni ai tu legaturi in viata de zii cu zii, dar eu nu-s "tepara".Poate imi spui si mie ce id ai pe mess sa putem conversa acolo si sa ma "mirosi" daca sunt tepara;).Nu am pus poza degeaba la avatar pentru ca este poza mea.

Dar cel mai bine ar fii sa vorbesti in cunostiinta de cauza orice ai vorbi;)

Multumesc.

PS.Cum a spus si David, in curand voi pune poze si mai multe alte detalii pentru a intra doar cei seriosi in contact cu mine (messenger).

  • Like 2
Link spre comentariu

Sal dragilor.

Si cum va spuneam ca revin cu recenzia mult asteptata de voi.

Intru serara pe forum si cand la "top" 3,nu 2 bucati cum stiam,care dupa 2 zile a fost mutata la <intrebari si raspunsuri> si sper sa fie mutata din nou la "TOP" ca acolo ii este locul(parerea mea).Sa revenim...ii bag id,primesc accept si dupa cateva vb schimbate,ramane sa ne ved a doua zi la 10 pe web.Zis si facut,ii cer nr de tel si stabilim sa ne ved in jurul orei 12,dar sa revin cu un tel cu 30 min inainte.Pe la 11.30 o sun,imi raspunde si stabilim de comun acord sa ne vedem la Sanedo la 12.45(nu are locatie).La 12.45 opreste un taxiu langa mine si coboara Nico,foarte punctuala,sincer nu ma asteptam.Mi-a zis sa urc eu inainte sa platesc o cam,ca nu vrea sa fie vazuta,apoi mergem in cam schimband mai multe vb pt a ne cunoaste mai bine.Dupa vreo 10 min de discutii mergem la dus impreuna si incepem cu tantre mangaieri spumoase de la gelul de dus care a venit cu el in geanta,de apreciat gestul,dupa care mergem in camera unde incepe cu un oral bestial,deepthroat,lins de sus pana jos,fara sa se grabeasca sau vreo tenta de laba,Nu am mai intalnit pana acum in Pitesti,doar o singura experienta am mai avuto intr-o deplasare la Constanta.Sa revenim,dupa vreo 15-20 min am explodat in gurita ei fierbinte care a supt si ultima picatura de pe canal.Ti-o suge pana iti raman pantofii mici :laugh2 .Dupa igenizare si mai multe discutii,2 tigari de partea mea,trecem iar la aparat inceput tot cu un oral f bun si multe sarutari,imi pune balonasul si se urca pe mine.Se misca f bine,apoi trecem la misionar unde fata era foarte umeda si incalzita,si ceva minute bune de futut si ceva insistenta pe clituris,vine un orgasm puternic si vizibil din partea ei ne mai putand nici eu sa rezis imi dau drumul in balonas.Mai stam putin sa ne revenim si ceva saruturi dulci dupa care impreuna mergeem la dusulet.Fac plata stabilita de la inceput (200roni) si ne vedem fiecare de drumul sau.

    NOTE:

 Prestatie 10 cu plus,parolista,foarte comunicativa si o igiena fara comentarii(fata este casatorita),un plus de curatenie.

 Oralul la fel 10 cu plus,fara comentarii.

 Normal 10 se implica si intra in ritm cu multe contre,pentru "plus" data viitoare sa schimbam mai multe pozitii.

 Halatul 200 roni NICO plus 40 cam

 Locatia hotel 9,daca era apa mai fierbinte la dus,avea 10.

 

Recomand cu mare incredere,mai ales celor casatoriti.Pentru contact id mess

nico01081987 plus web.Nr tel nu pot sa vi-l dau,asta e la decizia ei.

Eu o sa revin la Nico cat de curand pentru mai multe nebunii.Chiar este de TOP.

Daca am omis ceva sa-mi spuneti. Bafta tuturor

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...