Sari la conținut

Karina 0722835002 Zvon Caffe


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna ziua dragiilor, :girly

 

As vrea sa clarific cateva mici neintelegeri, pentru a stopa (sper) avalansa de postari inutile prezente aici:

In primul rand mentionez ca am ajuns la top (cred eu), datorita modului in care i-am facut pe cei care m-au vizitat sa se simta. NU datorita numarului de persoane pe care le-am vazut! Acest lucru a fost posibil datorita starii de spirit in care ma aflam si eu; stare de spirit care poate fi mentinuta printr-un mod de lucru mai lejer.

In al doilea rand nu sunt secretara si nici n-am asa ceva, si nici colega care sa raspunda in locul meu. Din aceasta cauza am scris de cateva ori ca cea mai buna modalitate de contact este sms-ul, in care in mod evident, trebuie mentionat daca pot sa dau reply - in cazul persoanelor noi. Fiindca nu voi raspunde daca vad mesajul in mai mult de un sfert de ora, daca nu cunosc persoana respectiva. Poate are prietena, sotie, amanta geloasa etc.

Am ales sa fac ce fac punand accent pe calitate si discretie, lucru care intr-adevar, poate face ajungerea la mine mai anevoioasa. Insa aceasta a fost alegerea mea. Cum si cei care vor acces direct pot sa contacteze alte domnisoare.

Si desigur, mai conteaza si compunerea mesajului respectiv. Ofer mai mult decat sex si este normal sa prefer pe cineva care pare sa aprecieze acest aspect.

Iar in ceea ce priveste numarul recenziilor, repet: iau un numar foarte limitat de intalniri si nu am cerut niciodata cuiva sa imi lase recenzie. Cei care au lasat, au lasat fiindca asa au simtit. Iar acest aspect nu a fost un factor determinant pentru o posibila reintalnire.

Totodata, puteti observa ca prefer sa ma rezum la un numar cat mai mic de postari, si nu am degand sa anunt de fiecare data cand apre o problema care imi impiedica disponibilitatea pe o perioada mai mica sau mai mare de timp; eu lasandu-mi telefonul activ in locatie (pentru a pre-intampina supozitiile ca "m-as fi retras fiindca imi este inchis telefonul").

 

Sper ca nu v-am rapit prea mult timp, dar am simtit ca trebuie sa lamurim cateva aspecte care creau divergente inutile.

 

Va urez o zi placuta in continuare! :kiss3

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-a contactat iepuraşul şi mi-a zis că eu o să fiu cadoul tău de Paşte ...

Dar, cum suntem amandoi cu alte treburi in aceste zile de sarbatoare, cadoul va fi livrat in perioada urmatoare (daca se va reusi gasirea destinatarului :laugh2 ).

PASTE FERICIT !

:kiss3


 
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Karina arata extraordinar, se comporta impecabil, scrie excelent , speram sa o uit, dar este din ce in ce mai apasatoare amprenta ei asupra mea....O femeie cu totul speciala...sa fii fericita !!! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da ... din pacate este foarte greu de ajuns sau prins daca nu chiar imposibil si spun asta pentru ca incerc de aproape o saptamana si nu am primit nici un raspuns sper sa nu fiu in blacklist la cat am incercat si cu mesaje si sunat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua baieti,  :wink2

 

Intr-adevar, in ultimile saptamani am lucrat destul de putin, si imi pare rau ca n-am putut raspunde tuturor mesajelor, chiar si celor formulate cum am propus mai sus. Am ales acest curs de actiune datorita intamplarilor de pe forum; intamplari care mi-au tras si mie un semnal grav de alarma. Doresc ca din acest moment sa ridicam orice fel de temeri ce ar putea periclita calitatea intalnirilor noastre. Astfel de astazi, 23 aprilie, orice fel de contact va fi protejat, iar pentru o ora impreuna cadoul este de 250 de lei. Am luat acesta decizie si ca urmare a sfaturilor si feedback-ului venit din partea voastra (sau a unora dintre voi), cat si datorita faptului ca luna -Mai- va fi ultima luna in care vom mai putea petrece timp impreuna, la finele acesteia eu parasindu-va si lasandu-va sper cu o impresie placuta. Iar  celor pe care nu i-am putut intalni (sper sa nu imi poarte prea multa ranchiuna) si le doresc mult success in viitoarele intrvederi cu domnisoarele extraordinare pe care le pot descoperi in acest domeniu.

 

Atasez ultimile seturi de analize pe care le-am facut pentru a demonta orice fel de suspiciune asupra motivelor de schimbare a stilului de lucru.

 

 

Va multumesc pentru atentie si sper ca aceasta precizare nu va creea discutii inutile (care oricum vor avea acelasi rezultat – nul).  :*

post-120632-0-35561400-1429773104_thumb.jpg

post-120632-0-31568000-1429773107_thumb.jpg

post-120632-0-85327000-1429773109_thumb.jpg

post-120632-0-87874800-1429773112_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dar cu tariful ce ai avut? :))))

nu exagerez dar de aproape 1 luna tot sun , trimit mesaje si nici un raspuns :( ....asa ca din partea mea poate sa puna si 1mil $ ora :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca nu are nevoie de clienti noi,nu inteleg de ce se mai promoveaza pe aici...nu-i contest calitatile,dar nu asa se procedeaza.Te retragi si lucrezi pe circuit inchis,nu lasi oamenii sa-si piarda timpul cautandu-te inutil.

 

 

N-ai vazut mosule ce a scris fata? I-ati ochelari! A lucrat putin si doritori sunt multi. Si in plus cica se retrage la sfarsitul lunii mai! Deci chiar nu cred ca mai are nevoie de promovare la cata lume vrea sa ajunga la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cosmine,ce spun eu,nu e de ieri,de azi...si nu mai departe de 7 aprilie ne spune sa o contactam prin sms.Dar nu stau sa ma contrez cu tine,ca oricum vorbim de ceva care in scurt timp nu mai este.Ii doresc succes pe mai departe si regret ca nu am apucat sa o cunosc.

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

O femeie deosebita va fi intotdeauna asa cum e ea. :) Pentru ca e deosebita, e greu sa-i multumeasca pe toti; pentru ca e deosebita nu va sta mult in acest domeniu si va lasa impresia, uneori..., ca ramane neinteleasa. Unii nu o vor intelege, desigur. Chiar daca nu reusesc intalnirea cu Karina, sunt bucuros ca exista o femeie ca ea. E o inspiratie pe care probabil nu am putut sa o cuprind; planeaza in jurul meu si ma fascineaza. Sunt curios ca si un copil si ma intreb: cum ar putea Karina sa aprinda in mine acea tensiune erotica, acea emotie, acea intensitate de care s-a tot vorbit aici!?  Numai daca faci din pasiune debordanta, si dintr-un suflet incapator ceea ce faci, poti atrage placerea, multumirea, aprecierile si cuvintele pline de incarcatura emotionala a celor care au cunoscut-o in mod intim si au inteles-o mai mult..

Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Dupa ce ca esti frumoasa... mai esti si desteapta !!! :angry

Ba din contra! Dupa ce ca e desteapta, mai e si frumoasa.

Totusi are si ea un defect, nu e devreme acasa.

 

PS ... Ma incerca un gand sa-i mai fac si eu o vizita de ramas bun Karinei, dar cred ca nu mai e cazul, pentru ca ... prezervative.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Va salut!

 

Chiar daca folosesc acest forum de mai bine de 3 ani, n-am avut nici odata timp si spatiu necesar (fara monitorizare) sa pot sa las recenzii. Cat nici tragere de inima - sunt genul care ar prefera o amanta, insa nu are chef de stresul aferent. Asa ca daca nu simt ceva aparte, nu pot sa zic ca sunt prea impresionat.

Pe Karina (ah! ce nume...) o frecventez in mod cat se poate de constant, pe cat este posibil, de mai bine de 8-9 luni. Si pot sa spun ca este cea mai placuta parte a saptamanii mele. Am mai incercat si in alte parti sa gasesc ceva asemanator, insa nu pot sa zic ca am gasit ce vreau. Nu ma intelegeti gresit - mai sunt fete care se misca bine, insa Karina a avut intodeauna acel 10% in plus. Iar pe partea de GFE - cred ca cei care o cunosc sunt de acord ca este in alta liga fata de majoritatea.

Toate intalnirile pe care le-am avut au fost extraordinare, si din toate am plecat cu nerabdare sa ma intorc.

Ultima intalnire a fost si prima pe sistem nou. Stiam ca probabil ca o sa schimbe in modul acesta, dar nu pot sa o condamn si nici nu pot sa zic ca m-am simtit mai nasol.

M-a asteptat ca deobicei intr-una dintre multele ei costumatii super sexy care-ti inmoaie genunchii de cum intri in casa. Casa ca deobicei impecabila - cred ca una dintre cele mai placute locatii in care am mai fost. A stiut sa aranjeze in asa fel incat sa te simti ca intr-un loc in care vrei sa stai, nu de unde sa pleci.

Dupa tigare dinainte si dusul de bun simt m-a asteptat intinsa in pat, unde a inceput cu un oral cum numai ea stie sa-mi faca - de data asta protejat. Este adevarat colegule @bagabontu' ca preferam fara, insa sincer prefer pe cineva care se pricepe si in prezenta careia ma simt extraordinar, decat pe cineva care este paralela cu ce face, dar face neprotejat. Mi se pare un detaliu mult prea neimportant ca sa determine decizia de a merge la Karina sau nu.

Dupa vreo zece minute am trecut la restul actiunii care nu a mai durat prea mult, pentru ca....Karina.

Dupa un scurt dus si ce mai facem noi intre timp, a urmat a doua repriza care a durat ceva mai mult, si la care am finalizat in prezervativ cu imaginea fundului ei sexy din spate.

Din nou o tigara, stat la povesti, un dus bine-meritat si am plecat nerabdator sa o prind iarasi cat mai repede (ca prea am prins-o greu in ultimile saptamani).

Nu mi se pare prea ok sa dai note unei asemenea domnisoare, insa daca trebuie, o sa ma conformez

 

Garsoniera: 10

Karina: 9.99

Cum te asteapta: 10

Oral: 10 (cat se poate de bine in conditiile date)

Normal: 10+

GFE: 10+

 

Per total nota 10+10%

Cadoul: 2 ore ori 250/ora - de prima data cand am mers pana acum n-am putut sa stau mai putin de doua ore. Prima data am avut norocul sa nu isi faca alte programari si "m-a tinut" 4.

 

Oricum, este o fata care intr-adevar isi merita locul la top, si chiar consider ca face parte dintr-un top aparte - mai exclusivit.

O recomand consumatorilor de lucruri fine, si o recomand in doze echilbrate ca altfel se lasa cu ameteala...

 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...