Sari la conținut

Care ar fi alegerea bianca sau tanara casatorita


Vizitator vladdracu79

Postări Recomandate

Vizitator vladdracu79
Reputație: 0

Urmatoarea dameza pe care doresc sa o incerc ar fi una dintre bianca blonda cu totul protejat sau tanara casatorita despre care nu s-a mai scris de mult

As dori sa stiu parerea voastra cam care ar merita

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

pe tanara casatorita am avut o tentativa dar intr-o zi a cerut 150 ora plus locatia a treia zi 350 plus cazare, a vb ok fara figuri. ofera cat de cat servici ok. iar bianca dk vezi carne moale si protejat dk iti place

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost si la Bianca si la tanara casatorita....La Bianca atitudinea este ok,dar din punctual meu de vedere este totul fals si anume:o atingi putin pe tate,geme de parca ar avea cel mai mare orgasm,la fel si pe fund si asa mai departe.Totul este protejat,carnea este putin lasata pe ea....La tanara casatorita,ii place ceea ce face,poti sa faci orice fantezii cu ea,dar este scunda si putin grasuta(sau cel putin asa era acu vreo 4 luni cand m-am intalnit eu ultima data cu ea).Daca stii sa negociezi cu ea vine si pe 150 ora/2 finalizari +camera de hotel...Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tanara casatorita , are niste poze pe site care nu-i apartin, am aratat si care la topicul cu Vanessa ,  pana la urma poate spune cineva daca e vreo poza 100% reala nu doar aproximative ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

eu pana acuma de pe toate anunturile si site-urile cu "tanara casatorita", nicarieri nu am vazut vreo poza reala, si eu am fost cu ea de vreo 4 sau 5 ori deci pot sa deosebesc ...e adevarat ca ea cauta si pune poze cat mai asemanatoare si intr-adevar majoritatea seaman dar in nici una din poze, nu e ea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...