Sari la conținut

Sex Total Ploiesti


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Cu mare plăcere! Nu stiu cati se duc la ea, dar mi se pare ca a mers prea departe. Cum arati tu si cum arata ea....mi se pare ca are cateva poze reale

Ms frumos ca mi`ai atras atentia , oricum imagineaza`ti cand se va duce cineva acolo si o va vedea ca nu este fata din poze de surpriza va avea:)) urat din partea dihaniei :)). eu am tatuajul pe spate care pot sa confirm ;)....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

Buna sunt Andrea o bruneta Milf de 31 ani cu sani mari frumosi,fundulet sexy si apetisant ,buzele mare si pupacioase si va astept in locatia mea comoda si curata sa va rasfat fara graba si mofturii .Deplasari pentru clienti fac doar la hotel nu si la domiciliu 
Oral & Normal - 70 ron ( una finalizarea locatia mea )
Oral & Normal - 150 ron ( una finalizare hotel )
Oral & Normal & Anal - 150 ron locatia mea  \ 200 hotel
O ora de Oral & Normal - 200 ron ( locatia mea )
O ora de Oral & Normal - 250 ( la hotel )
Numar telefon  0726911957 sau 0733173085

Asa preturi :) . fi mai realista nu faci preturile astea mai ales ca faci oralul protejat . Mai bine pentru tine ar fi o scadere drastica de tarif sunt alte fete in Ploiesti cu un tarif mult mai scazut fata de tine si cu un aspect mult mai placut

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna sunt Andrea o bruneta de 31 ani cu sani mari frumosi,fundulet sexy si apetisant ,buzele mari si pupacioase si va astept in locatia mea comoda si curata sa va rasfat fara graba si mofturii .Deplasari pentru clienti fac doar la hotel nu si la domiciliu Exclus RROMI 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna sunt Andrea o bruneta de 31 ani cu sani mari frumosi,fundulet sexy si apetisant ,buzele mari si pupacioase si va astept in locatia mea comoda si curata sa va rasfat fara graba si mofturii .Deplasari pentru clienti fac doar la hotel nu si la domiciliu Exclus RROMI 

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna,ma numesc Andrea.Sunt blonda cu sani mari, funduletul bombat si apetisant si te astept la mine sa-ti satisfac orice placere fara graba si fite  .Numar telefon  0726911957 sau 0733173085

da ma andreea dar fa si tu oral fara prezervativ

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...