Sari la conținut

Bancuri si filmulete, pentru descretirea fruntii


tazz

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un ginecolog vrea sa se reprofileze, auzind ca ar castiga mai bine ca mecanic auto.
Invata individul si se duce la un service auto, sa dea test de angajare. La rezultate, stupoare: tipul luase nota 15… Se duce si-l intreaba pe mecanicu’ sef:
– Bine domle, cum se poate aaa ceva: asta a luat 5, asta 7… eu 15?!
– Da domle, hai sa vedem: ti-am dat sa desfaci carburatorul, l-ai deschis corect… 5 puncte. Te-am pus sa-l închizi… l-ai inchis corect: 5 puncte. Si ti-am mai dat 5 puncte de la mine ca ai facut totul prin teava de esapament…

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Stau la bar in localul meu preferat… deodata intra pe usa cea mai frumoasa femeie pe care am vazut-o vreodata… Ma gandesc cum sa intru cu ea in vorba si comand o sticla de sampanie. Trimit chelnerul la masa ei cu sticla si un biletel daca doreste sa bem impreuna. Ea citeste biletelul si imi zambeste, scrie ceva si imi trimite mesajul prin chelner. Pe bilet scria: ”Onorate Domn, daca as bea cu dvs. din aceasta sticla, ar trebui ca in garajul dvs. sa existe cel putin un Mercedes, pe contul dvs. cel putin un milion, in pantalonii dvs. ar trebui sa fie 17cm, iar o vila in Insulele Canare ar fi deasemenea de dorit.” Eu citesc zimbind si scriu inapoi: “Draga Doamna, in garajul meu se afla un Ferrari, un Porsche si un Mercedes, pe fiecare din cele 8 conturi ale mele se gasesc cate 2 milioane, am case de vacante in Bali, Florida si Elvetia… … insa niciodata – nici pt. cea mai frumoasa femeie din lume – nu as lasa sa mi se taie 6cm… asa ca va rog trimiteti-mi sticla inapoi!

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

2 trompetisti stateau noaptea acasa la unul din ei la baut 

La un moment dat incep sa discute

Auzi ma eu am o trompeta foarte desteapta in sensul ca imi spune cat e ceasu 

Celalalt uimit

Cum asa ma ia sa vad si eu 

Hai ca ti arat acum 

Scoate trompeta iese pe geam si incepe sa cante ca nebunu 

Dupa vreo 5 minute se aude o voce nervoasa

Fmm azi si maine e 3 noaptea baaa

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un sot si o sotie dormeau linistiti in patul conjugal.

Pe la trei dimineata, sotia viseaza ca se intalneste pe furis cu un alt barbat.

Apoi femeia viseaza ca in scena apare si sotul ei. Speriata striga cu voce tare:
-A venit sotul meu!

Si sotul ei, buimac sare imediat pe fereastra. De la etajul 3 !

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...