Sari la conținut

Bancuri si filmulete, pentru descretirea fruntii


tazz

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un tip intră în mare viteză în frizerie şi întreabă:
– Cîţi mai sînt în faţa mea?
– 10, i se răspunde.
Pleacă şi se întoarce după o jumătate de oră:
– Cîţi mai aşteaptă?
– 5.
Pleacă iarăşi, se întoarce după altă jumătate de oră şi întreabă:
– Cîţi au mai rămas?
– Închid, spune frizerul.
– Nici o problemă, mă întorc mîine.
Şi iese.
– Cine-i nebunul ăsta? Ştie cineva de unde vine? întreabă frizerul.
– Da, de la nevasta dumnitale…

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un Englez,un Francez si un Roman pun pariu pe cate jumate de avere cine va putea muta elefantul din loc.Englezul vine cu un jeep 4×4 si nu reuseste.Francezul vine cu o fadroma si da gres si el.Romanul in schimb,rupe niste urzica si ii da una elefantului acesta luand-o la fuga.Romanul a castigat.Cei trei pun pariu din nou pe celelalte jumatati de avere cine poate misca capul elefantului.Englezul vine tot cu acel jeep 4×4 si nu face nimic.Francezul la fel.Romanul ii arata urzica elefantului si il intreaba:-Mai vrei?La care elefantul incepu sa dee din cap ca nu.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Se trezește soțul după un coșmar înfiorător – a visat că, fiind ca de obicei în barul său preferat, la o bere, a venit moarte după el. Sfătuindu-se cu soția, aceasta îi spune să se deghizeze și astfel moartea nu îl va recunoaște. Zis și făcut, se rade pe cap omul nostru, își pune o barbă artificială… mai pe scurt toate rechizitele.
Intră el în bar, nimeni nu îl recunoaște, ia o bere și stă liniștit.
La un moment dat intră moartea, se uită prin bar, dar negăsind persoana după care a venit comandă o bere. Stă ea cât stă, începe deja să se înerveze și-i spune barmenului:
– Dacă cel după care am venit nu apare în 5 minute, îl iau cu mine pe chelul ală bărbos :blushing2

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...