Sari la conținut

Bancuri si filmulete, pentru descretirea fruntii


tazz

Postări Recomandate

  • Oras:Bucovina
  • Oras:Bucovina

Angajatorul: “Un avion cara 500 de caramizi. Una cade la decolare. Cate caramizi mai raman?”

 

Tanarul: “Este simplu, 499.”

 

Angajatorul: “Care sunt cele trei etape pentru a pune un elefant intr-un frigider?”

 

Tanarul: “Deschizi frigiderul. Pui elefantul in frigider. Inchizi usa frigiderului.”

 

Angajatorul: “Care sunt cele patru etape pentru a pune o caprioara in frigider?”

 

Tanarul: “Deschizi frigiderul. Scoti elefantul. Pui caprioara. Inchizi usa frigiderului.”

 

Angajatorul: “Este ziua de nastere a Leului… toate animalele sunt la petrecere cu exceptia unui singur animal. Cine lipseste?”

 

Tanarul: “Caprioara… ea inca este in frigider.”

 

Angajatorul: “Cum reuseste o batranica sa traverseze o mlastina plina de crocodili?”

 

Tanarul: “Traverseaza pur si simplu.. crocodilii sunt la petrecerea Leului.”

 

Angajatorul: “Bravo, te descurci de minune. Ultima intrebare. Daca raspunzi corect, esti angajat si poti incepe chiar de maine. La sfarsit.. batranica tot moare. Care este motivul?”

 

Tanarul: “Aaaah. Cred ca… s-a inecat?”

 

Angajatorul: “Nu. A fost lovita de caramida. Imi pare rau, poti pleca acum.”

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un bărbat căsătorit şi cu trei copiii, are o aventură de o noapte cu o vecină de scară, după nouă luni aceasta dă naştere unui copil şi vine la uşa bărbatului să-i spună că este tatăl copilului. Binenţeles cea mai vehementă este soţia bărbatului:
– Cum ai putut să faci aşa ceva, cu trei copiii şi o nevastă iubitoare?
– Iubita mea dar îţi jur că nu e copilul meu, sunt gata să fac chiar şi testul de paternitate !
Zis şi făcut. După efectuarea testului a ieşit următorul rezultat: bărbatul a fost întotdeauna steril :slap2

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vine barbatul acasa la 4 dimineata si se baga langa nevasta in pat.
Aceasta il simte si incepe sa se enerveze.
Pune mana pe telefon si ii suna 10 dintre cei mai buni prieteni de-ai lui si ii intreaba daca barbatul ei a fost pe la ei!
8 confirma, 2 insista ca inca e acolo!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bula o roaga pe maica-sa sa-i dea bani pentru inghetata, dar fara reusita.
– Mama, daca-mi dai bani, iti voi spune ceva interesant despre tata.
– Uite banii, ia spune-mi, ce stii despre tata?
– Ca face acelasi lucru cu vecina, ce faci si tu cu vecinul :doggystyle

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un tip se urcă într-un autobuz, se duce şi perforează un bilet, după care mai perforează încă unul. Un călător îl întreabă:
-Scuzaţi-mă, de ce aţi perforat două bilete?
-Păi, dacă îl pierd pe primul şi vine controlul, să îl am pe al doilea.
-Bine, şi dacă le pierdeţi pe amândouă?
-Păi, am abonament, mă băiatule!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sotia se plange ca sotul ei o cam neglijeaza si de aceea se hotarasc sa mearga amandoi la doctor. Ajunsi acolo, doctorul il pune pe barbat pe un fotoliu iar pe femeie o roaga sa se dezbrace si sa se intinda pe pat. Doctorul o rezolva pe femeie bine bine si in final ii spune barbatului: uite, asta trebuie facut de 3-4 ori pe saptamana. Barbatul: si trebuie sa vin de fiecare data?

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...