Sari la conținut

Bancuri si filmulete, pentru descretirea fruntii


tazz

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Proaspătă posesoare a permisului de conducere, soţia e la volan, cu soţul alături, pe post de observator.
− Ce ţi-e şi cu pietonii ăştia, parcă vor să se sinucidă, mai că ţi se bagă sub roţile maşinii!
− De ce nu încerci să cobori automobilul de pe trotuar şi să circuli pe stradă? o întreabă soţul cu blândeţe :blushing2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sotul ajunge in zori acasa. Nevasta il intreaba, cu ton de cearta:
– Unde ai fost toata noaptea?
– Inchipuie-ti draga, chiar cand sa plec acasa, secretara cea noua mi-a adus o cafea si mi-a zambit provocator. Cand a pus cafeaua pe masa, i s-a deschis bluza si nu m-am putut abtine sa o sarut pe gat, la care ea a devenit salbatica si ne-am pierdut amandoi capul. In final, am ajuns la ea acasa si am facut dragoste nebuna toata noaptea.
– Minti! Pun pariu ca iar ai incercat sa-ti reinstalezi Windows-ul :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un preot batran il invata pe un novice cum sa se comporte in timpul confesiunilor enoriasilor. Dupa o prima spovedanie, preotul il trage deoparte pe tanar si ii spune:
-Te-ai descurcat destul de bine, dar ti-as sugera ca, atunci cand asculti confesiunile fetelor tinere, sa-ti exprimi dezacordul mai degraba prin “Vai,vai,vai” si nu prin “Uau!”

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ion și Vasile își admirau caii. Niște exemplare rare, frumoși rău de tot!

– Bă Ioane! Nu ți se pare ție că se cam aseamănă caii noști?

– Ba mă! Seamănă! Și cum știm care-i al meu și care-i al tău?

– Io zic să-i tai coada la al tău, mă Ioane!

Pac! Pac! Ion îi taie coada.

– Bă Vasile da’ tot seamănă! Taie tu un picior la al tău ca să-i deosebim!

– Bine mă!… Hârșșșș îi taie picioru.

– Parcă, parcă e ceva… Da’ tot seamănă! … Ioane! Scoate-i tu un ochi și sigur ‘om ști!

Fleoșc! Ii scoate ochiul.

– Mă nu știu! Io zic că tot seamănă! Ce drac ne facem?

– Bă Ioane, ști ce zic io? Ăla alb e al meu, ala negru al tău!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un tip se duce sa facă și el dragoste la femei… cu 50 lei. Tipa de acolo îi spune ca face 100 de lei. Pană la urmă se învoiesc la 50 de lei cu condiția ca tipul să o bage pe jumătate. Merg ei în WC, tipul o bagă pe jumătate pe la spate, când, vine un alt tip grăbit de nevoi și deschide ușa la WC fără sa bată; îl lovește pe ăsta cu ușa în cur și o bagă toată. Tipul ţipă:
-Ce faci băhhh, m-ai băgat în datorii!!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...