Sari la conținut

Probleme cont premium


Postări Recomandate

  • Oras:n-am locatie, doar outcall
  • Oras:n-am locatie, doar outcall

Sa mor eu daca nu bagi mai multe puncte cu minus sau ceva si mai interesant. Sa zicem la -30 sa fie banat automat.. Asa mai scapam si noi de alde fredo, stefi si toti retardatii astia. Sa nu mai asteptam dupa tine sa ii banezi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Sa mor eu daca nu bagi mai multe puncte cu minus sau ceva si mai interesant. Sa zicem la -30 sa fie banat automat.. Asa mai scapam si noi de alde fredo, stefi si toti retardatii astia. Sa nu mai asteptam dupa tine sa ii banezi

 

 

Eu asa as face:))

Dar xo xo, ce te face sa crezi ca tu nu vei lua de la ei -30 in prima zi:)))))

 

Sincer, daca as fi Pisicuts...as vinde un pachet de 100 puncte cu 1 euro, indiferent daca esti ucenic, SC, Vip, sau alta culoare.

Pisoiule, pentru ideea asta imi dai un pepsi.

La cati retardati sunt pe aici sunt convins ca faci minim 2000 de euro in prima luna:)))

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

pe laptop nou instalat, am instalat chrome, imi face la fel, apare fereastra aia cu premium, eu cred ca e o buba la cont, poate daca schimbi ordinea grupurilor, trece primul premium user si apoi vip member, poate merge...

 

acum ar trebui sa mearga

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:n-am locatie, doar outcall
  • Oras:n-am locatie, doar outcall

Sa mor eu daca nu bagi mai multe puncte cu minus sau ceva si mai interesant. Sa zicem la -30 sa fie banat automat.. Asa mai scapam si noi de alde fredo, stefi si toti retardatii astia. Sa nu mai asteptam dupa tine sa ii banezi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...