Sari la conținut

Roxy matura simpatica - 0737953591


asterica

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Intr o eventuala vizita(e) pot beneficia de de sex soft si multe stimulari reciproce ale punctelor eterogene ?

Te astept cu un mesaj prv pe mess si evident putem dezvolta sit. materiala ! id:dedudodel

wow....ce limbaj elevat ..dublu wow...sigur ca poti beneficia de asa ceva...dar cu siguranta nu o sa-ti dau mesaj privat pe mess,am aici pm ,daca vrei sa ne conversam... :wink2si poate ne stimulam si cel mai erogen organ...cine stie?!

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

wow....ce limbaj elevat ..dublu wow...sigur ca poti beneficia de asa ceva...dar cu siguranta nu o sa-ti dau mesaj privat pe mess,am aici pm ,daca vrei sa ne conversam... :wink2si poate ne stimulam si cel mai erogen organ...cine stie?!

 

Cel mai erogen organ e creierul. Poate ti-l stimuleaza nenea asta, ca de ceva timp te incurci in cratime si uiti de "i"-uri de ma dor ochii.

 

Zic si io.... :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cel mai erogen organ e creierul. Poate ti-l stimuleaza nenea asta, ca de ceva timp te incurci in cratime si uiti de "i"-uri de ma dor ochii.

 

Zic si io.... :blushing2

ma incurc si eu in ce pot ...care e problema?am deja 2 care ma corecteaza...incepi si tu acu?...hmmm...nu-i bai...cel putin nu am clitorisul crestat...sau nu spun idiotenii de ac gen...ok?

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

ma incurc si eu in ce pot ...care e problema?am deja 2 care ma corecteaza...incepi si tu acu?...hmmm...nu-i bai...cel putin nu am clitorisul crestat...sau nu spun idiotenii de ac gen...ok?

 

Cine are clitorisul crestat? :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Edit: cel mai important, cum arata un clitoris crestat??

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cine are clitorisul crestat? :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Edit: cel mai important, cum arata un clitoris crestat??

citeste topicul lui beti si sa nu uiti de cele 2 studente!apoi cratimile mele vor fii..apa de ploaie! :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

citeste topicul lui beti si sa nu uiti de cele 2 studente!apoi cratimile mele vor fii..apa de ploaie! :blushing2

 

Vor FI in plm :laugh2

 

Ma duc sa citesc :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Deci....am scapat mouse-ul pe jos si s-a facut praf, adica nu mai vrea sa mearga.

 

Rocsana.....tu-ti blestemele tale!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

`Ai da` plm....am gasit-o pe aia cu clitorisul crestat.....chiar nu ma mira cine a scos perla. Chiar deloc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Deci....am scapat mouse-ul pe jos si s-a facut praf, adica nu mai vrea sa mearga.

 

Rocsana.....tu-ti blestemele tale!!!

io am zis...vezi...asa sunt io ...d-aia..paranormala..haha! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Tu iti dai seama ca specimenul ala habar nu are unde e situat clitorisul? Dar isi ia foarte elocvent numele de "dozadeamor/sex".....doza....ca supradoza de unde? :slap2

Mai tii minte cand ti-am spus ca e prost? S-a suparat pe mine....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Tu iti dai seama ca specimenul ala habar nu are unde e situat clitorisul? Dar isi ia foarte elocvent numele de "dozadeamor/sex".....doza....ca supradoza de unde? :slap2

Mai tii minte cand ti-am spus ca e prost? S-a suparat pe mine....

problema e alta...ca sunt multi ca el ...si mai vin si cu texte de genu ..eu te platesc!...hmmm...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...