Sari la conținut

Roxy matura simpatica - 0737953591


asterica

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

buna seara stimate domn!chiar ma intrebam ce e cu d-voastra!sunteti bine?...v-am simtit lipsa! :ezpi_blush

salut rocsana, sunt intr-o perioada tumultoasa si plina de modificari, nu am mai intrat pe nimfomane de ceva vreme, acum am zis: ia sa vedem ce mai face lumea buna de aici :hihat

Rocsy imi pare bine ca te-am reintalnit, vad ca esti foarte activa pe aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

salut rocsana, sunt intr-o perioada tumultoasa si plina de modificari, nu am mai intrat pe nimfomane de ceva vreme, acum am zis: ia sa vedem ce mai face lumea buna de aici :hihat

Rocsy imi pare bine ca te-am reintalnit, vad ca esti foarte activa pe aici.

daaa...astept sa-mi ridice pisic o statuie ..sa faca pipi cainii pe ea..dar ...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Scăpăm de tine, în sfârșit.

Facem chef.

sper ca a fost fain cheful ....si o sa aveti motiv sa mai sarbatoriti pt ca nu o sa mai postez ..asta pt fericirea publicului !pt simplul fapt ca spun ce gandesc ,poate mai bine poate mai prost sunt jignita de niste persoane care nici macar nu ma cunosc e deja ceva mult prea mukt si pt mine!!sa fiti sanatosi si app ..cine va retine sa faceti recenzii?stati si va faceti voi pe desteptii cu mine ...asa ...bye bye!cine ma stie nu are nevoie de ac forum sa vina la mine si nu am nevoie de alta reclama!ma repet chiar as vrea sa mi se dea ban ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sper ca a fost fain cheful ....si o sa aveti motiv sa mai sarbatoriti pt ca nu o sa mai postez ..asta pt fericirea publicului !pt simplul fapt ca spun ce gandesc ,poate mai bine poate mai prost sunt jignita de niste persoane care nici macar nu ma cunosc e deja ceva mult prea mukt si pt mine!!sa fiti sanatosi si app ..cine va retine sa faceti recenzii?stati si va faceti voi pe desteptii cu mine ...asa ...bye bye!cine ma stie nu are nevoie de ac forum sa vina la mine si nu am nevoie de alta reclama!ma repet chiar as vrea sa mi se dea ban ...

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Rocsana te rog mult nu ma mai fierbe si tu ajuta la cu un nr de tel sau cu ce consideri tu ca ma poti ajuta sa iau legătura cu miss_nimfa. Scuza-ma pentru insistenta. Sa ai o zi placuta. Stiu sigur ca iti este prietena (amica).

Cu drag flavius

Link spre comentariu

Astazi avand un pic te timp liber mi-am propus sa o vizitez pe Rocsana.Am dat un telefon raspuns cu o voce draguta imi spune meniu 90 lei oral si normal locatia vizavi de kaufland vest usor de ajus.Ajuns la usa ma intampinat o domnita minioma imbracata sumar.Ma poftit in apartament facand prezentarile de riguare ma invitat la un dus dupa caree am mai stat de vorba urmand usor sa inceapa actiunea.Oral nam facat pentru ca Rocsana era foarte racita si sa nu se chinuie am trecut la normal ea fiind deasupra mea facand opturi minunate si dand contre dupa un timp scurt trecut la alta pozitie gemete usor finalizat.

Notele

Atitudine Rocsana 9 comunicativa sociabila nu se grabeste ai ce conversa

Aspect 8 sani maricei numai buni de pus mana fundu bombat

Oral nam incercat da data viitoare sigur

Normal 8 se implica geme usor

Locatia 7 kaufland vest stil vechi dar curat

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...