Sari la conținut

Roxy matura simpatica - 0737953591


asterica

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ti-au trecut simptomele de gripa/raceala, Rocsana? 

Te asteapta domnii cu nerabdare, se pare... Presupun ca iti descarca telefonul de 2 ori/zi, daca nu-l inchizi  :laugh2

Eu te astept sa-ti dau fluturasul, sa-i faci si tu o recenzie  lui  :blushing2  si sa-mi povestesti faza aia. Hm, sa-ti demonstrez o abilitate de-a mea :innocent  ; am inceput sa ma distrez vazand reactia domnisoarelor cand vad asa ceva live

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vladutz,eu am tel de serviciu inchis...asa ca nu stiu daca ma suna sau nu cineva.si nu am intels ideea..tu vrei sa-i fac proba fluturasului....live?!hmmmm....nebunatic mic ce esti!tu chiar vrei sa moara *dujmanii*? :laugh2  :pope

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vladutz,eu am tel de serviciu inchis...asa ca nu stiu daca ma suna sau nu cineva.si nu am intels ideea..tu vrei sa-i fac proba fluturasului....live?!hmmmm....nebunatic mic ce esti!tu chiar vrei sa moara *dujmanii*? :laugh2  :pope

Rocsana, tu nu ai "dujmani" pentru ca esti o doamna dulce din toate punctele de vedere. 

 

In ceea ce priveste "dujmanii" mei, as prefera sa ii convertesc, sa recunoasca superioritatea sistemului de valori la care am aderat si - daca sunt barbati - sa imi impun si superioritatea fizica  :FIREdevil

 

Eu vreau sa-i faci o recenzie  :aplaud  . Acum, in ce regim preferi tu, ramane la latitudinea ta, doar ma stii :2808.gif  ! 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vladutz ,vladutz...cum stii tu sa te joci cu ...cuvintele! :blushing2  p s.stau si ma intreb ..daca eu sunt cea mai trista fiinta..oare...alta persoana (al carui nume nu poate fii spus) cum o fii?! :hmmm

Ma joc eu cu multe... Doar ca m-am lamurit cu mult timp in urma ca in cazul meu este cel mai bine sa ma joc singur :bad  . Nu degeaba se spunea odata ca sunt "cel mai inventiv client..." de la erogen.ro. 

 

In ceea ce priveste cealalta problema: cred ca eu am dat dovada de hipersensibilitate si de aceea situatia a evoluat intr-o directie care nu a favorizat pe nimeni si a lezat pe toti. Cea mai buna dovada este ca nu am ajutat cu nimic, existau mai multe sanse sa se schimbe ceva fara imixtiunea mea, dar am reusit sa pierd insuportabil de mult. Exact ceea ce stiam de la prima luare de contact si eu am gresit cand incercat sa rup o rutina functionala din punctul meu de vedere si sa fiu influentat de considerente marginale. :dodgy:  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

attachicon.gif14101866_266436157083215_1230202462_n.jpgun prim cadou asa de revenire...fluturasi numai ai aripioare.... :innocent ms mult vladutz! 

:hug1 

 

Acesta are si aripioare, si antenute, si este destinat sa le foloseasca pentru placerea stapanei lui   :girly

 

Sa te bucuri de el :discodance  ! Si sa vina altele și mai și  :ylsuper  ! 

 

https://media.giphy.com/media/awjVlhx3UTyOQ/giphy.gif

 

 

Fiecare zi sa fie o petrecere de ziua ta,  pentru tine personal cat si pentru toate domnisoarele si doamnele dezinhibate :wink2  , care ofera bucurie in viata noastra  :ellao  !

 

http://i.imgur.com/abSlgL1.gif

:flowers2

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pe ce număr de tel răspunzi? La ce etaj stai? Intrarea în bloc se face pe unica ușa? Ce pret are un oral de 90 lei?

 

Sper sa nu răspundă ala pe care îl întreține mămica.

raspunsul este ..DA!

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pe ce număr de tel răspunzi? La ce etaj stai? Intrarea în bloc se face pe unica ușa? Ce pret are un oral de 90 lei?

 

Sper sa nu răspundă ala pe care îl întreține mămica.

 

Nu ma amuza sa raspund la intrebari tampite, in general. Si preferam glumele cu sens, umorul absurd nu ma atrage foarte mult. Daca m-ar fi atras, in mod sigur preferam stilul lui Monty Phyton. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-ECUtkv2qV8

 

As putea pune sub semnul intrebarii gradul de adevar din niste glume mai mult sau mai putin inteligente, ca de exemplu aceea conform careia Gruparea "Stat Roman" e mai rea decat Gruparea "Stat Islamic", pentru ca in timp ce Statul Islamic iti da foc, te spanzura, te ineaca, iti taie capul samd, Statul Roman te face sa-ti dai foc singur - ce zici?

 

Sa ne intrebam cum s-ar manifesta acei membri ai aparatului represiv-informativ al "statului roman", epigoni carpato-danubiano-pontici ai cekistilor, cand ar fi capturati de o ipotetica militie de eliberare, daca aia din "statul islamic" plang si fac pe ei  :slap2 

 

Pe unii ii tin aia care i-au facut prin propriile eforturi, pe altii ii baga-n functii la stat (rezistenta si stabilitatea psihica si CARACTERUL sigur nu fac parte din criteriile de acces in anumite institutii, dupa cum am remarcat deseori). Unii au oricand demnitatea sa isi asume propria identitate, in timp ce altii se cred "isteti" provocand reactii impulsive sub un iluzoriu anonimat :hihat  . Singura parte proasta e ca imbecilii au noroc. Imbecilii au noroc intotdeauna.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...