Sari la conținut

Roxy matura simpatica - 0737953591


asterica

Postări Recomandate

i-as ruga pe care fac programari si nu mai pot ajunge din diferite motive sa-mi trimita un sms prin care anunta ca numai pot veni,e o chestie minima de bun simt,tot asa cum voua nu va place sa asteptati aiurea nici noua nu ne place sa fim incurcate cu programari false!va astept cu drag!

:girly

Oare cei care fac d-astea, or fi suficient de alfabetizati incat sa citeasca ceva atat de lung?! Nu ma mai intreb daca or fi dintre utilizatorii forumurilor de profil, sau doar niste dobitoci infecti cu acces nejustificat de lejer la Internet... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

la mine e simplu...ofer corectitudine -cer corectitudine!eu am mai spus ca ar trebui niste teste psihologice inainte de a avea acces la anumite site-uri!

Uneori sa pare ca n-ai de la cine sa ceri, iar cand oferi nu poti decat sa oferi indiscriminatoriu - cel putin initial. 

 

D-aia ma enervez cand vad cum incep unii sa acuze si sa atace, de dragul de a face rau. Pana nu cunosti personal un om, nu este bine sa te manifesti nici intr-un sens, nici in celalalt... Si mereu trebuie sa tinem cont de faptul ca toti oamenii se (mai si) schimba... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...