Sari la conținut

Diana 0734152417


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
On 5/17/2021 at 9:56 AM, informatorii said:

Eu am alta parere despre ea. O vizitez de aproape 2 ani.

Sanii ei nu sunt atat de lasati cum zice lumea, sani mari (5+) si foarte frumosi.

Am ejaculat in gura ei cred ca de 50 de ori pana acum. Foarte serios, cand nu am bani sa imi iau o dama de 200-300 de lei, ma duc la ea si-i dau muie cu 50 de lei.

O sa incerc sa o fut in cur, sa vedem ce zice....

Revin

Știu că Dna asta are copiii mici, poate te trezești cu vreun proces de paternitate 

Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Diana 0734152417
  • Oras:București
  • Oras:București

Bai nene ,poate lăsa cineva adresa exacta ? Am incercat de vreo câteva ori să mă duc și nu găsesc locația de la teatrul Masca.Ea e o Dna ok insa nu știe să explice și se enervează repede 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salut! Am vost la Doamna, programare usoara, eram in zona si in 15 minute la ea. Nu a facut dus in prezenta mea, dar nu am simtit niciun miros. Am avut parte de un oral bun, cu atentie la accesori plus ca in timpul oralului mangaia tot timpul accesoriile. S-a oprit din oraldupa vreo 10 minute cand i-am cerut.Sex intre sanii mari si plini. La normal am facut doua pozitii, misionar si doggy style, fara miros suspect. Am finalizat pe sanii imensi. Nu am fost grabit, dar nici nu am exagerat.

De revenit daca esti in zona.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vrut recent sa-i fac o vizita. La telefon, a cerut sa fie anuntata cu 10 minute inainte de intalnire, tariful la discretia clientului. Locatia este in spatele teatrului Masca, Calea Apeductului 13, un bloc de 4 etaje, la scara 2.

Ea are aspect de gospodina, nimic atragator la prima vedere, cel putin pentru mine. Am ales sa plec.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Dna face deep sau se străduiește,chiar suge și coaiele într-un mod foarte excitant. Este cam tupeistă și dacă nu ești și tu puțin mai așa te face la loc comanda. Într-un cuvânt mie mi se pare o profesionista și nici nu are față de bagaboantă.Daca te comporți ok la fel face și ea. Are o oarecare experiență de viață și ai ce discuta cu ea. Însă gusturile nu se discută, pentru unii este ok, pentru alții nu 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...