Sari la conținut

Masaj erotic - 0722489155


Postări Recomandate

Salutare natiune!

Am fost si eu o scurta vizita la Delia. Nu sunt adeptul recenziilor deci sper sa scriu regulamentar.

La Delia am fost de mai multe ori si ieri am beneficiat de o oferta pentru fideli, cinci sedinte platesti si a sasea supriza. Nici nu stiam de cate ori am fost la ea, dar daca a contorizat ea e perfect.

Nu mi-a zis ca va fi asa o supriza asa ca am fost entuziasmat cand mi-a zis la finalul primei ore ca este cadou. Daca tot era cadou, am luat-o pe prima din setul nou si am prelungit sedinta cu inca o ora, daca tot aveam banii la mine si daca tot fusesem surprins intr-un mod asa placut.

Nu cred ca are cineva chef sa citeasca o recenzie despre toate cele 6-7 sedinte asa ca voi fi succint.

Delia locuieste in Titan , s-au scris destule lucruri despre asta, curat, prosoape curate de fiecare data, mai mereu ales dusul cu tot cu ea la pachet.

Masajul de relaxare este cel pentru care aleg sa merg la ea, (bine, recunosc, ma tenteaza si parte care urmeaza, dar primeaza partea de masaj, facut calumea, cu putere, dupa cateva ore de sala intensa). Daca ma primea sa dorm la ea vreo doua trei ore dupa masaj era pachetul complet, ca dupa o munca asa asidua nu-ti mai vine sa pleci nicaieri.

Ma tot minte ca-si ia bambus, ma fac bambus si ea tot nu-si mai ia. Poate ma indur intr-o zi sa-i cumpar eu unul din drum. Daca nu, poate uzam de un facalet, ca si cu ala ma tot ameninta daca nu-s cuminte.

Dupa masaj urmeaza de obicei ca Delia sa-si puna in functie abilitatile erotice. Managaieri senzuale, atingeri delicate. Desi are sanii micuti sunt foarte fermi si dragalasi la atingere. Imi place mult cand imi sopteste in ureche daca vrea sa ma intorc. As mai sta asa dar stiu ca urmeaza partile cele mai cele, asa ca ma conformez si trecem la actiune. Oralul Deliei este memorabil. Ultima data era racita cobza , ne-a iesit o sedinta de ras, nicidecum vreun oral, dar trecem peste, mai sunt si zile proaste. In celelalte sedinte oralul a fost foarte bun, cu atentie destula la oute (daca si numai daca sunteti suficienti de curati in zona, a tinut sa imi specifice acest aspect la prima vizita, cand am venit paros. a avut ea grija la a doua vizita sa ma convinga sa ma jumuleasca si n-a facut rau deloc. Chiar daca am suferit vreo 20 de minute .). de mentionat ca nu accepta decat servicii protejate. Desi mi-ar fi placut oralul neprotejat, nu a vrut niciodata sa accepte. Oricum nu-i problema, a fost ok.

 

de cateva ori am trecut si la normal insa vlaguit si nu am prea fost la nivelul asteptarilor Deliei. Nu stiu daca ii place foarte mult sa faca sex sau joaca bine postura, dar mi-a placut.

O recomand si voi mai trece pe la ea ori de cate ori am timp.

Pentru atitudinea foarte prieteneoasa si stilul de girlfrend are de la mine un mare plus.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Va anunt ca voi mai fi disponibila foarte putin timp,dupa care voi lua o pauza destul de lunga.

Nu stiu daca o sa ma lase dorul sa stau departe de voi asa ca probabil voi reveni dupa vro 8,9,10....luni.

Va astept pe cei care doriti sa ma mai vedeti (in putinul timp disponibil ramas) cu bratele deschise !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata !In putinul timp cat mai sunt disponibila (dupa cum stiti ma voi retrage pt o perioada nedeterminata)reactualizez si eu preturile si serviciile:

1.O sedinta de masaj de relaxare body, erotic si companie intima 300 lei/1h.

2.O sedinta de masaj de relaxare body erotic cu finalizare prin masaj 200/lei.

3.O SEDINTA de domninare soft sau hard exceptand dominarea medicala 300/lei h.

4.O sedinta de epilare inghinal total interfesier 150/ron aveti ca bonus la aceasta sedinta o finalizare prin tehnici ale masajului ,orice alt serviciu se plateste suplimentar.

Va doresc o zi frumoasa tuturor .

Pentru programari sunati cu incredere in intervalul orar 10:00-17:00 de luni pana sambata

0722489155

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...