Sari la conținut

PleasureJust4You 0754620593


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am vizitat-o pe Laura acum cateva zile, asa ca pot relata o experienta absolut recenta, inca calda :)

Dupa ce am citit pe forum, in mare lucruri bune despre ea, fiind un fan al genului BBW am hotarat s-o contactez pentru o intalnire. I-am scris pe PM si pe email, mi-a raspuns (prima data pe email) si m-a rugat s-o sun cu o zi inainte de cea propusa de mine, pentru stabilirea detaliilor. Am sunat-o, n-a raspuns dar a scris SMS si tot asa vreo 3 ore pana efectiv i-am putut auzii vocea prin telefon. Am stabilit pentru a doua zi la ora H si m-a rugat ca dimineaata sa-i mai dau un sms de confirmare. Totul a fost in regula si cu vreo 7 minute inainte de ora stabilita am ajuns la locul indicat de ea, undeva in zona Bolyai. M-a ghidat prin telefon pana la usa ei, am intrat, ne-am uitat unul la celalalt si m-a intrebat daca e in regula?

Daaa era in regula, chiar FOARTEEE pentru ca am vazut in fata mea o femeie superba BBW chiar peste asteptari (95+ kg)! Sigur ca mi-a placut, de asta o alesesem! Nu se vedea chiar tot pentru ca avea o ceva pe ea care-i acoperea burta si sanii. Varsta 38 declarati :)

Am facut un dus, baia mica dar curata, aranjata echipata cu tot ce-i nevoie, prosop curat, am iesit si m-a invitat inauntru unde era o atmosfera superba pentru fuck. Era semiantuneric , muzica placuta in surdina, o animatie de fundal pe televizor si un miros placut de la betisoare parfumate din acelea care se aprind si scot fum. Patul mare, foarte mare. O locatie mica, simpla, dar in care sunt create toate conditiile ca sa te simti bine. M-a poftit sa ma asez pe pat, cu prosopul ce l-am folosit dupa dus sub fund, sa-a pus in fata mea si am vazut-o, simtit-o de aproape si era ceva foarte incitant. Am rugat-o sa-si dea jos ce avea pe ea ca sa-i pot vedea formele in plenitudinea lor. Ea s-a conformat si s-a uitat la mine cu un zambet de „hoata”, draguta cu ochi frumosi (cu ochelarii pusi). Ce a aparut in fata mea cu greu se poate descrie in cuvinte.......niste sani masivi, imensi minim numarul 5, poate 6 impreuna cu o burtica foarte, foarte serioasa. Cum statea in fata mea, eu sezut ea in piciore am inceput s-o mangai, pe sani, pe burta, pe fund si era ceva de vis (sigur ca pentru ca sa-ti placa asa ceva trebuie sa fii amator de BBW, clar!).

S-a pus in genunchi si a trecut la treaba cu un oral focalizat pe organ, mai putin pe oo si deloc ani. A alternat gura si manuta folosind si un ulei de masline cred, cu un miros placut. Dupa vreo 15 minute am ajuns la orgasm cu CIM. A stat acolo in continuare, am povestit, am baut o apa, n-a fugit la baie sa scuipe, adica exact cum sta bine unei profesioniste.

Am vorbit de una, de alta ca si cand am fi vechi cunostinte si nu ne-am vazut de vreo 10 ani. Asta pret de vreo 20 minute timp in care ma uitam la corpul ei superb (repet BBW+), am mai mangaiat-o, frecat-o pe sfarcurile mari si carnoase si incet incet si ala micu a inceput sa dea semne de interes catre sexualitatea Laurei.

Ne-am intans pe pat, ne-am mangaiat si am trecut pe un 69. Ea cu treaba, eu cu treburile (pasarica, fundut, degetel...una, alta). A inceput sa geme si s-a miscat perfect sincronizat cu ce faceam eu, am mai marit ritmul si ea si eu, iar ea  gemea frumos, un pic chiar tare, mi-a trecut prin cap ca oare n-o sa-ne bata vecinii in usa.......da, am uitat ca ea cu asta se ocupa si stie ce face, poate nici nu are vecini. Cred ca nebunia asta a durat vreo 10 minute bune. Dupa ce m-am oprit si ea la fel mi-a spus ceva de genul „Uite ca tu m-ai terminat, cand incolo eu trebuia ...pe tine”. M-a bucurat ce a spus, pana la urma  a fost foarte bine, ala micu n-a mai scuipat nimic, dar a mai stat drepti in gura si mana Laurei in alea circa 10 minute.

Am mai facut un dus, am intrebat-o cat e ceasul si mi-a spus ca este H+1 si 24 minute, deci eram la ea de aproape o ora si jumatate!!!

M-am imbracat rapid, ne-am pupat pe obraz si am plecat. De fapt m-am intors din usa si i-am lasat cadoul, mai mai sa uit! Oricum ea nu ceruse nici-o clipa cat am fost acolo.

Si la sfarsit concluziile mele:

Locatia- 9 (mica, curata, ambianta placuta calda)

Proba orala: 9 (destul de buna, eficienta, dar prea putin oo si deloc anilingus)

69: 10 (excitareee maxima, FF frumos)

Normal: n-am facut

GFE: 10 (o prezenta ok, deschisa, draguta, nici-o clipa nu se observa pe ea ca nu s-ar simtii confortabila, nu s-a uitat la ceas,.....)

Halatul pentru o ora si jumatate  a fost de 150 lei (cred ca este 200 daca se face si anal)

Scuze ca m-am inins asa de mult, sper ca nu V-am plictisit foarte tare, dar pentru mine a fost o experienta senzationala si cu siguranta am s-o mai vizitez!

Fanilor genului BBW o sa le placa de ea, o recomand clar!

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu practik neaparat analingus ... dar mai apar scapari ... depinde de igiena fiecaruia .... eu decid pe cine servesc cu acest serviciu ...

 

jucarii...anale am de diferite marimi , cine ce doreste .... la masajul prostatic prefer degetul...ptr ca se simte reactiile corpului mult mai bine ... si deasemenea igiena isi spune cuvantul

 

doritorii jocurilor anale ... cu penetrari anale .... obligatoriu trebuie sa faca clisma inainte 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

nu practik neaparat analingus ... dar mai apar scapari ... depinde de igiena fiecaruia .... eu decid pe cine servesc cu acest serviciu ...

 

jucarii...anale am de diferite marimi , cine ce doreste .... la masajul prostatic prefer degetul...ptr ca se simte reactiile corpului mult mai bine ... si deasemenea igiena isi spune cuvantul

 

doritorii jocurilor anale ... cu penetrari anale .... obligatoriu trebuie sa faca clisma inainte 

clisma se face la tine ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Incerc de cateva luni sa dau de ea

 

Interesanta afirmatie , altii cum dau de mine totusi ??? e drept ca nu raspund cand am clienti dar mereu raspund sms urilor priite. A si daca ma suni in afara programului de lucru ...de ex noaptea la 1--2 sigur nu voi ridica telefonul :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutar tuturor. Salutare Laura.

Am si eu cate cuvinte de spus despre o intalnire cu doamna Laura. Intalnirea a avut loc cu cateva luni in urma insa nu ama avut timp sa scriu si aici. Am luat legatura cu Laura mai intai prin intermediul mail-ului. Mi-a raspuns ca ne putem vedea a doua zi. A doua zi am sunat, mi-a raspuns prin sms. Am comunicat asa si ne-am dat intalnire spunandu-mi la ce ora e libera si in ce zona sa ajung. Ajung in zona Bolyai, sun si ma indruma spre locul cu pricina. loc destul de usor de gasit. Intru pe usa si o vad pe doamna Laura. Undeva la 170 cm (poate putin peste) si kilograme destule. Undeva in jur de 100 estimez eu. Doamna la vreo 40 de ani , sani mari , fund mare, o privire care te facea sa ramai la ea. Si am ramas. I-am spus pentru ce am venit. Venisem pentru ceva mai kinky asa ca am optat pentru dominare( ea sa ma domine pe mine). Am mers la dus (o baie ok) si am mers dupa invelit in prosop la locul cu pricina. un pat mare, langa un fotoliu si pe un perete niste ustensile folosite in bdsm. Catuse zgarda, cravasa, cleme pt sfarcuri, pe o polita niste dildo-uri. Lucruri destul de ok. Si am trecut la actiunea propriu-zisa. M-a imobilizat de perete cu niste catuse textile, mi-a prin sfarcurile in cleme dupa care mi-a dat cateva cravase pe burta si picoare( nu tare dar destul cat sa simti fiorul). Mi-a legat scula cu cu o zgarda mai mica de care tragea din cand in cand dar nu tare. A fost mai grijulie cu mine pt ca eram prima oara impreuna si nici nu aveam mare experienta. Dupa alte cateva palme usoare peste fata m-a dezlegat, m-a pus in genunchi si m-a plimbat in lesa cativa metri. S-a asezat pe fotoliu unde m-a pus sa ii ling pizda si fundul ambele epilate si curate.Ulterior s-a intins pe pat unde am continuat activitatea. Ea se juca cu sanii si din cand in cand imi dadea indicatii despre cum sa o ling sau ma tragea de cap sa ma afund mai tare cu limba in ea. Am lins-o pana cand a ejaculat si m-a pus sa ii curat cu atentie pizda. Ea a ramas pe spate si m-am asezat  in genunchi la capul ei si a inceput cu un oral foarte bun. Dupa acteva minute m-am pus pe spate cu picioarele cracanate . A luat un dildo pe care l-am ales eu cu care m-a penetrat in fund. A continuat sa ma futa in cur cu dildou-ul si sa ma suga cateva minute pana am ejaculat. A simtit ca vreau sa ejaculez si mi-a ascuns pula intre sanii ei mari. Am avut un orgasm pe cinste. Am luat o pauza in care am mai discutat una alta si din pacate mi-a sunat telefonul si a trebuit sa plec urgent.    Plata 150 RON. Experienta foarte buna. Este o doamna comunicativa si care stie sa satisfaca un client.

Voi revenii cand voi avea ocazia. Sper ca e ok recenzia mea. 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Domnișoară Laura,un bărbat de 55 de ani are speranțe să treacă pe la dumneata?

 

 DA, nu exista limitare de varsta .... doar saai inima buna :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutar tuturor. Salutare Laura.

Am si eu cate cuvinte de spus despre o intalnire cu doamna Laura. Intalnirea a avut loc cu cateva luni in urma insa nu ama avut timp sa scriu si aici. Am luat legatura cu Laura mai intai prin intermediul mail-ului. Mi-a raspuns ca ne putem vedea a doua zi. A doua zi am sunat, mi-a raspuns prin sms. Am comunicat asa si ne-am dat intalnire spunandu-mi la ce ora e libera si in ce zona sa ajung. Ajung in zona Bolyai, sun si ma indruma spre locul cu pricina. loc destul de usor de gasit. Intru pe usa si o vad pe doamna Laura. Undeva la 170 cm (poate putin peste) si kilograme destule. Undeva in jur de 100 estimez eu. Doamna la vreo 40 de ani , sani mari , fund mare, o privire care te facea sa ramai la ea. Si am ramas. I-am spus pentru ce am venit. Venisem pentru ceva mai kinky asa ca am optat pentru dominare( ea sa ma domine pe mine). Am mers la dus (o baie ok) si am mers dupa invelit in prosop la locul cu pricina. un pat mare, langa un fotoliu si pe un perete niste ustensile folosite in bdsm. Catuse zgarda, cravasa, cleme pt sfarcuri, pe o polita niste dildo-uri. Lucruri destul de ok. Si am trecut la actiunea propriu-zisa. M-a imobilizat de perete cu niste catuse textile, mi-a prin sfarcurile in cleme dupa care mi-a dat cateva cravase pe burta si picoare( nu tare dar destul cat sa simti fiorul). Mi-a legat scula cu cu o zgarda mai mica de care tragea din cand in cand dar nu tare. A fost mai grijulie cu mine pt ca eram prima oara impreuna si nici nu aveam mare experienta. Dupa alte cateva palme usoare peste fata m-a dezlegat, m-a pus in genunchi si m-a plimbat in lesa cativa metri. S-a asezat pe fotoliu unde m-a pus sa ii ling pizda si fundul ambele epilate si curate.Ulterior s-a intins pe pat unde am continuat activitatea. Ea se juca cu sanii si din cand in cand imi dadea indicatii despre cum sa o ling sau ma tragea de cap sa ma afund mai tare cu limba in ea. Am lins-o pana cand a ejaculat si m-a pus sa ii curat cu atentie pizda. Ea a ramas pe spate si m-am asezat  in genunchi la capul ei si a inceput cu un oral foarte bun. Dupa acteva minute m-am pus pe spate cu picioarele cracanate . A luat un dildo pe care l-am ales eu cu care m-a penetrat in fund. A continuat sa ma futa in cur cu dildou-ul si sa ma suga cateva minute pana am ejaculat. A simtit ca vreau sa ejaculez si mi-a ascuns pula intre sanii ei mari. Am avut un orgasm pe cinste. Am luat o pauza in care am mai discutat una alta si din pacate mi-a sunat telefonul si a trebuit sa plec urgent.    Plata 150 RON. Experienta foarte buna. Este o doamna comunicativa si care stie sa satisfaca un client.

Voi revenii cand voi avea ocazia. Sper ca e ok recenzia mea. 

 

multumesc 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...