Sari la conținut

Postări Recomandate

Locatie draguta , 8/10 , fete multe si frumoase marea majoritate , pret 120 Ron topples , 170 RON nud , ai unde sa parchezi , nu te deranjeaza nimeni , nu esti dat afara mai repede , dar cand s-a facut ora trebuie fie sa prelungesti fie sa platesti.... per total eu unul m-am simtit bine si cu siguranta voi deveni un client fidel

Link spre comentariu

locatie e pe Splaiul Uniri , in spatele camerei de comert , undeva la etajul 7 va dau si un numar daca e vreun doritor , 0720495515 , asa il gasesc si eu de fiecare data :)) nu de alta dar noi astia cu obligatii salvam mai greu un numar de telefon

Link spre comentariu

8-10 fete grase si urate?Nu merci. si are niste poze pe site de iti vine sa il inchizi si sa pleci.Mie unul personal nu imi inspira incredere saloane la etajul 7, 115, si 269 ca e de kkt sa te duci si s ???a vezi ca acolo in acelasi bloc sta o colega de servici a nevestei.

Link spre comentariu
8-10 fete grase si urate?Nu merci. si are niste poze pe site de iti vine sa il inchizi si sa pleci.Mie unul personal nu imi inspira incredere saloane la etajul 7' date=' 115, si 269 ca e de kkt sa te duci si s ???a vezi ca acolo in acelasi bloc sta o colega de servici a nevestei.[/quote']8/10 insemna nota data locatiei (cred). Cat despre nr de etaje si blocuri dintr-astea mari, ai mare dreptate, nici eu nu ma bag. Prefer o locatie mai discreta.
Link spre comentariu

nu are nimic in comun... locatia cu ce se intimpla inauntru.. . Am fost si eu... (parca) sau,,.. poate la altul DAR IN ZONA... . nU POT SPUNE CA.. RAPORTUL PRET CALITATE E OK.. . Mie imi place pe calea victiriei nr 1 parca.. blocul cu agentia double T...

Link spre comentariu

Oribil. Apartamentul pute mai rau ca o bomba din aia subterana in care fumeaza 10 oameni in 2 mp. Fetele sunt naspa (cel putin 4 pe care le-am vazut eu). Nu sare nici una de 1.65 m . Una singura era acceptabila dar o atitudine care m-a scos din sarite. Nesimtita figuranta etc. Nu recomand. Nici la dusmani.

Link spre comentariu
Oribil. Apartamentul pute mai rau ca o bomba din aia subterana in care fumeaza 10 oameni in 2 mp. Fetele sunt naspa (cel putin 4 pe care le-am vazut eu). Nu sare nici una de 1.65 m . Una singura era acceptabila dar o atitudine care m-a scos din sarite. Nesimtita figuranta etc. Nu recomand. Nici la dusmani.
multumesc pentru informatie........
Link spre comentariu

am fost,cred ca sunt vreo 2 ani de atunci...intr adevar,locatie in spatele camerei de comert....locatia,mie unul mi a placut,curat,aerisit,....problema apare la capitolul atitudine-prestatiedar sa fac o precizare , eu am fost cu o tipa care isi spunea mara, sau uneori alexa, cei mai vechi nu se poate sa nu o cunoasca, e veche in bransa si a schimbat mai multe locatii...nu stiu despre celelalte fete,nu le am vazut, dar tipa de care vorbesc arata intr adevar bine, insa plafonarea si a spus deja cuvantul...cand am fost eu cerea 200 lei /ora cu oralul protejat, sau 400/ora daca vrei nepro!!am luat varianta de 200,dar prestatia a fost mecanica,rece, plictisita....mai mult, m a pus sa ma intind exact pe prosopul de pe pat, zici ca eram la doctor, nu la curve!nu am poze cu ea(e bruneta ,tunsa scurt, nici grasa dar nici skinny, sa zice femeie cu forme,dar bine proportionata) si nici nr de tel. nu mai am...oricum, eu nu mai trec pe acolo...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...