Jump to content

Cuplu - 0757412619

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu suna bine

ba spune-i ca ai 4 5 adunati si ca o sa o futeti de se satura numai asa sa vezi ...vine la intalnire sau nu...va spun eu ca nu ...chiar sunteti idioti si purtati la nesfarsit discutii cu un labar care

nu mai raspundeee...de 3 zile incerc sa dau de ei

• 25 Nov 2:35 PM

crivaia_10: la 7 ok

• 25 Nov 2:36 PM

andrei_tare33:hmm dar nu stiti vrun hotel pe acolo ?

• 25 Nov 2:36 PM

crivaia_10:sori nu stim

• 25 Nov 2:38 PM

andrei_tare33:dar voi tot la hoteluri/pensiuni ati mers?

crivaia_10:o nu

crivaia_10: la locuinte

andrei_tare33:aaa

• 25 Nov 2:39 PM

andrei_tare33:ca ma gandesc la hotel/pensiune ne`or primi 6 ? cu tot cu voi ?

crivaia_10:nu stiu

andrei_tare33:si zici ca totul e ok reusim ?

• 25 Nov 2:40 PM

crivaia_10:da

andrei_tare33:bun vine cineva sa va ia..dar daca nu au masina?

crivaia_10:a mea e in servis ca venem noi

• 25 Nov 2:41 PM

crivaia_10:dar voi 4 cum stati cu dotarea

• 25 Nov 2:42 PM

andrei_tare33:chestia e ca momentan suntem 2 http://l.yimg.com/pu/emoticon/v2/21.gif

crivaia_10:nasol

crivaia_10: hai so facem maine seara sa fie ceva sigur si organizat ok

andrei_tare33:dar in rest nu aveti nici o pretentie nu ?

• 25 Nov 2:43 PM

crivaia_10:nu

nu au telefon mai ...nici de vazut nu o sa reusiti sa va vedeti , el e un aburitor si imbarligator isi bate joc de voi isi face laba la discutii cu voi si imaginatie de gang-bang cu voi...posibil el nici sa nu fie in tara ci doar ea...incercati sa o contactati pe ea pe fb mai multe sanse ar fi ...restul e vrajeala maxima oferita de papagal...abia am dat de el atunci de mult desi ma suna tot cu numar privat de zici ca era vre-o vedeta numai basini in cap are el, ea e ok fara fite

Deci m-am imprietenit cu ea pe facebook. Pe barba'su il cheama Lay Walter, dar din poze pare o femeie care iubeste meseria de profesor si copiii. N-are nici macar poze cu rochii cu decolteu sau ceva de genul. Are 43 de ani si-i din Targoviste. Sigur ea e? Nu de alta, dar mi-ar fi jena sa o intreb "D-voastra sunteti doamna cu swingul?". Jur ca pare cea mai decenta femeie pe care am vazut-o. :)))))

ba spune-i ca ai 4 5 adunati si ca o sa o futeti de se satura numai asa sa vezi ...vine la intalnire sau nu...va spun eu ca nu ...chiar sunteti idioti si purtati la nesfarsit discutii cu un labar care e la mii de km de voi si isi alimenteaza imaginatia perversa cu scene hardcore desrise de voi? reveniti-va futacilor!

• Like 2

hai sa lamurim , am fost eu, dupa discutia cu tipul pe mess, se pare ca area aceiasi placa. NU s-au prezentat desigur. este doar un tip care este ascuns in spatele pc-lui. deci nu are rost sa mai incercati. dar dca vreti sunteti liberi sa faceti ce vreti. eu am vb. cu el de pe 2 conturi diferite si nuu a venit.eram curios nu de alta

• Like 1