Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Rolul intamplarii in viata omului....sper sa ne vedem pe la vre-un cenaclu! Treaba asta cu tropaiala hormonala nu prea ma prinde spre deosebire de un ritm sanatos si o rima inspirata! Mi-ar place realizarea impreuna unei recenzii asupra opereii lui Emil Brumaru :256 ( you know what i mean). Sa fii iubita!  :flowers2

Jur. Sunt o mare devoratoare de lirică, dar poezia asta nu o cunoșteam. Am fost profund atinsă. La urma urmei, curvă sau nu, rămân femeie. 

 

Chiar mulțumesc, mi/ai provocat emoție. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Eu zic ... fie vor reveni peste ceva timp fie vor aparea in alta parte sub alta denumire. Daca retragerea nu tine de ceva serios si toata prestatia a fost fie pentru distractie fie pentru bani atunci cu siguranta vor reveni. daca  nu asta e  toate pe lume sunt  trecatoare. Apar altii altele  .Lumea nu sta pe loc.

Link spre comentariu

Salut,

 

Primul review, prima experienta cu cineva care presteaza, chiar si ocazonal, in acest domeniu.

 

Am discutat pe mess cu cei doi si am programat intalnirea pentru sesiunea de adio, marti dupa 19:00.

Foarte punctuali, ajutat cu directii, desi am inteles ca blocul din Zorilor 136 este cunoscut intre prestatorii de servicii si clienti.

 

Dorina e o femeie frumoasa, undeva in jurul varstei de 35 ani, Sorin aprox 40 bauiesc, foarte in forma amandoi.

 

Dush curat, papuci de unica folosinta, prosop nou, periuta de dinti, apartament foarte curat si modern, din cate am inteles inchiriat pt acest tip de actiune.

 

Timpul petrecut, peste 70 min, 2 numere pline de actiune.

ON foarte bun, fara maini, atenta la toate zonele adiacente, rimjob, CIM, spanking, dirty talnking si toate epitetele posibile.

NP, AP, dubla penetrate, se misca foarte bine si ii place mult ceea ce face, extrem de suspusa Dorina.

El am inteles ca e si bi, daca se doreste. Nu am cerut, nu a avut nicio tenta sau aluzie care sa ma faca sa ma simt incomod, desi ar fi mers un oral din partea amandurora.

 

Ca si note:

Aspect: 9.5

Oral: 10

Normal: 10

Anal: 10

GFE: 10+, foarte pupacioasa ea, el foarte prietenos si deschis.

Cash: 250 fix.

 

O experienta foarte placuta, clar ar fi de repetat !

 

Mersi si scuze daca am uitat ceva!

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De săptămâna viitoare, rog administratorul să șteargă contul. Va deveni inutil și va aglomera sistemul. Cum se spune? Va fi ”redundant”! :laugh2

 

Vor dispărea IDul de mess, emailul și numărul de telefon. 

 

Mulțumesc mult pentru tot. Să aveți o viață fericită și nu uitați să folosiți prezervativul! :laugh2

 

:kiss3

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am o întrebare.

 

Mă bate gândul să încerc ceva nou, un ganbang cu șase bărbați. Vreau să știu dacă e cineva interesat.

Scenariul din capul meu este următorul: șase domni, sex anal, oral, normal, CIM, COF, COB, piss on body and piss in mouth, dublă penetrare, triplă penetrare. Totul protejat, mai puțin oralul.

 

Amănunte pe skype, id dorina.dorna.

 

DOAR PENTRU CLUJENI.

 

Vechii mei musafiri, în cazul în care mă mai țin minte, vor avea prioritate la programare.

 

Mulțumesc. Dorina.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

In numarul ala de 6 domni (masculi feroce) este inclus, ca si prezenta activa, si sotul / partenerul tau (stabil), sau el nu participa la aceasta "mica nebunie"?

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Scenariul din capul meu este următorul: șase domni, sex anal, oral, normal, CIM, COF, COB, piss on body and piss in mouth, dublă penetrare, triplă penetrare. Totul protejat, mai puțin oralul.

 

M-as baga si eu da' mi-e cam greu sa fac piss protejat. Ma ia cu ameteli de la prostata. =))

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

In numarul ala de 6 domni (masculi feroce) este inclus, ca si prezenta activa, si sotul / partenerul tau (stabil), sau el nu participa la aceasta "mica nebunie"?

 

El nu participă. Va avea rolul unui cuckold, bun să pregătească prezervativele, lubrefianții, să pună berea în pahare, să privească și să sufere în tăcere.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

El nu participă. Va avea rolul unui cuckold, bun să pregătească prezervativele, lubrefianții, să pună berea în pahare, să privească și să sufere în tăcere.

 

Bere? Hmmm, sper ca nu!

Vin alb, roze, rosu, sau in ultima instanta, avand in vedere canicula de afara, precum si "atmosfera incinsa" din interior, ar merge chiar si un prosecco (sa nu-i zic simplu, ardeleneste, vin spumant).

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bere? Hmmm, sper ca nu!

Vin alb, roze, rosu, sau in ultima instanta, avand in vedere canicula de afara, precum si "atmosfera incinsa" din interior, ar merge chiar si un prosecco (sa nu-i zic simplu, ardeleneste, vin spumant).

 

Bere. Uro. Bere.

Te-ai prins?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0

Eu consum vinul de la sursa nu ca si produs secundar dupa ce a fost "metabolizat" de organismul unei femei.

By the way, prin uro eu am inteles ca cei care isi desarta continutul vezicii sunt cei 6. Sau, in primul rand ei. Oricum, din punctul meu de vedere, oricare dintre parti s-ar situa la oricare capat al jetului, nu este cea mai arzatoare dorinta a mea pe planul fanteziilor sexuale.

 

Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...