Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am cerut poze pentru ca nu vreau sa vin pana la tine si sa fiu nevoit sa ma intorc inapoi...de asta am intrat sa vorbesc cu tine in privat pe skype sa vad cum areti si dace esti ok sa imi faci o programare.

 

Sunt nasoală, nu veni.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am cerut poze pentru ca nu vreau sa vin pana la tine si sa fiu nevoit sa ma intorc inapoi...de asta am intrat sa vorbesc cu tine in privat pe skype sa vad cum areti si dace esti ok sa imi faci o programare.

sincer cand vad ....exprimari de genu mi-l imaginez pe vissian asta un megataranoi. cum plm mai sunt specimene care folosesc "areti"  :slap2 .e superfucking megataranism. te zgarie pe ochi:), plm ! deci ba vissiane ia de bun sfatu' Dorinei care a fost blanda cu tine si nu ti-a zis ca s-ar fute cu un taranoi ca tine . a fost delicata:). dar tu consider-o nasoala!:))))))). cum plm sa mearga un taranoi d'asta la futut femei ca Dorina?sincer. plm.

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:triunghiul bermudelor
  • Oras:triunghiul bermudelor

Vissiane baiete: daca ai ceva lovele in portofel nu inseamna ca poti fute pe oricine. Chiar daca reusesti sa ne mai "futi la melodie", doar laba e sigura cu conditia sa ai erectie si cel putin o mana disponibila! Curvarii sunt educati sau taranoi, tu facand parte din a doua categorie!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Servus!

 

Vineri și sâmbătă, presesiunea de iarnă. Examinările vor fi făcute riguros, de către Crăciunița din fotografie. Serviciile și restul amănuntelor, în semnătură.

 

Vă așteptăm cu drag, Dorina și Sorin

 

 

post-146823-0-25477300-1481574389_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...