Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

Vineri și sâmbătă am sesiune de examinare aici, în Cluj. Pentru București sesiunea va fi cam din 15/16 mai, cel puțin o săptămână.  O să anunț pe topicul meu de la ”verificate București”, pe măsură ce se configurează evenimentul, datele de contact și toate detaliile.

 

Pupici umezi!

Buna ziua,

 

Pe cand urmatoarea sesiune in CJ?

Din pacate week-end-ul acesta nu am fost prin zona.

 

Multumesc anticipat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Dorina și Sorin, retrași. 

Toate cele bune și sănătate. 

Pacat de retragere! Sunteti grozavi!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Da, de ce nu...  Sa fiu in locul nu stiu cum as inghiti fenomenul pe care-l practica Dorina...

Te întrebai pentru că, dincolo de spoiala de moralitate cu care ne încăpățânăm a ne afişa (şi din care face parte dorința altruistă de a-i ura Dorinei fericirea alături de Sorin), noi bărbații uităm mai greu egoismul funciar al animalului interior. Acesta ne împunge a ne bucura de solitudinea unei femei ca Dorina...

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Te întrebai pentru că, dincolo de spoiala de moralitate cu care ne încăpățânăm a ne afişa (şi din care face parte dorința altruistă de a-i ura Dorinei fericirea alături de Sorin), noi bărbații uităm mai greu egoismul funciar al animalului interior. Acesta ne împunge a ne bucura de solitudinea unei femei ca Dorina...

Mi-am adus aminte ca a mai existat un cuplu, in Cluj... Si, se spunea pe aici, caci, dupa retragere, s-ar fi despartit!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Dorina și Sorin, retrași.

Toate cele bune și sănătate.

Cum, si fara macar sa facem o ultima orgie de pomina la Bucuresti?

Dorina, esti minunata, te rugam mai da-ne sanse, te asigur ca (cel putin unele) experiente vor fi MEMORABILE.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

V-ati retras? Sincer imi pare rau si sper sa fie doar o intreruperere, o retragere temporara. Sunteti minunati ca parteneri, ca prieteni si am avut trairi minunate alaturi de voi. Sper sa va reintoarceti cat mai curand si sa ne reintalnim... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Lămurire:  

 

-nu am divorțat;

-nu m-am îmbolnăvit, nu mi-au ieșit markerii tumorali pe pozitiv; 

-nu l-am bătut pe Sorin și, în urma spitalizării, am rămas fără partener și fără obiectul fanteziei mele;

-nu m-am îngrășat indecent, nu am slăbit inexplicabil; 

-nu m-am îndrăgostit. 

 

Explicație: 

 

-am fost promovată și pentru următorii doi ani jobul meu va fi aplicat într-un alt colț de continent. Asta nu înseamnă că voi deveni ”continentă”. Din fericire, legătura cu avionul e foarte comodă spre Cluj. Din păcate, nu voi mai avea nici timp și nici chef de imoralități și voluptăți indecente. Voi fi în weekend în Cluj, dar pentru scurt și foarte comprimat timp. 

 

Pupici maximi, distracție și nu uitați să vă protejați. Sănătatea înainte de toate! 

  • Like 11
Link spre comentariu

Lămurire:  

 

-nu am divorțat;

-nu m-am îmbolnăvit, nu mi-au ieșit markerii tumorali pe pozitiv; 

-nu l-am bătut pe Sorin și, în urma spitalizării, am rămas fără partener și fără obiectul fanteziei mele;

-nu m-am îngrășat indecent, nu am slăbit inexplicabil; 

-nu m-am îndrăgostit. 

 

Explicație: 

 

-am fost promovată și pentru următorii doi ani jobul meu va fi aplicat într-un alt colț de continent. Asta nu înseamnă că voi deveni ”continentă”. Din fericire, legătura cu avionul e foarte comodă spre Cluj. Din păcate, nu voi mai avea nici timp și nici chef de imoralități și voluptăți indecente. Voi fi în weekend în Cluj, dar pentru scurt și foarte comprimat timp. 

 

Pupici maximi, distracție și nu uitați să vă protejați. Sănătatea înainte de toate!

 

Si nici macar o partida de ramas bun? Ne veti lipsi, ma bucur ca am avut sansa sa va cunosc, chiar daca fugitiv.
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...