Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Baieti..dar e asa greu la 5-6 litri de motorina/benzina?! ..sa veniti la Botosani. Oricum veniti pentru ca noi avem:

- cinema 3D;

- fotbal Liga 1;

- teatru.

 

Acum avem si feteeeee....

 

Aveti si paie , ca doar de aia va spune  "TARA PAIELOR"    :)))

Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani

Salutare confrati.am fost si eu la domnisoara .intradevar arata bine,placuta ,locatia e curata dar Este o mare PROBLEMA..Locuieste cu pestele ei.tot timpul este cu pestele in casa cand are clienti..locatia e la blocul turn pe unirii.nu cred ca v ar place sa futeti cu pestele in camera alaturata.se pot intampla multe.gen sa intre peste tine,sa te fure.sau sa te ia la bataie.eu unul m am futut cu spasme stiind ca este cineva in camera alaturata putand intra oricand peste mine.m a facut cat de cat sa ma simt oarecum bine.parerea mea este ca fata e tigancusa si pestele sa nu fie tot tigan.e prima si ultima oara cand merg.am platit 200 ron pentru oral normal PROTEJAT ambele.

Note: oral protejat:7

Normal protejat:8

Anal nu face.

Fratilor e alegerea voastra daca vreti sa futeti cu frica in spate...

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Salutare confrati.am fost si eu la domnisoara .intradevar arata bine,placuta ,locatia e curata dar Este o mare PROBLEMA..Locuieste cu pestele ei.tot timpul este cu pestele in casa cand are clienti..locatia e la blocul turn pe unirii.nu cred ca v ar place sa futeti cu pestele in camera alaturata.se pot intampla multe.gen sa intre peste tine,sa te fure.sau sa te ia la bataie.eu unul m am futut cu spasme stiind ca este cineva in camera alaturata putand intra oricand peste mine.m a facut cat de cat sa ma simt oarecum bine.parerea mea este ca fata e tigancusa si pestele sa nu fie tot tigan.e prima si ultima oara cand merg.am platit 200 ron pentru oral normal PROTEJAT ambele.

Note: oral protejat:7

Normal protejat:8

Anal nu face.

Fratilor e alegerea voastra daca vreti sa futeti cu frica in spate...

tu esti ala care a venit azi si a plecat?  probabil nu ti-au produs fetele 200 ca sa vii la mine:)  faza cu "scapatul" de nevasta e cea mai mare prostie pe care mi-ai putut-o spune (n-ai verigheta) :)

sper ca nu incepi cu chestii de genul ca nu stiu cine esti si alte chestii. pentru cine ma cunoaste stie ca abia aseara am inceput actiitatea si pana la ora actuala am avut doar 1 cu 150 lei si tu(probabil ca esti pestele celorlalte fete (blonda si bruneta) care au aparut prin oras).

Chestia cu pestele in  camera cealalta iar e o inventie de-a ta ( in 2luni de zile nu s-a plans nimeni ca a intervenit pestele) daca patea cineva ceva crezi ca nu scria aici pe forum? sa fie clar pt tine si ceilalti curiosi care vor de 2 luni sa vina si n-au ajuns la mine.. cine se poarta ok..ma port ok cu el.. cine vine cu gand de scandal..treaba lui). Daca tu crezi ca prin "reclama negativa"  castigi ceva e problema ta.

Din cate se observa abia ai facut contul, probabil vei incepe sa faci reclama si fetelor tale.

Iti suna cunoscut "fair play" ?

 

rezumat: n-am peste, am 2 baieti care au grija de mine ( ii gasesti pe langa bloc cand ai de gand sa vii la mine) :*

 

07......4000, asa-i?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...