Sari la conținut

0726.132.979


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

atunci ce rost are sa cutim noi,tot ce scrii tu aici? Iti place de ea,scrie-i in privat,exista si sms

 

Fa in asa fel sa ajungi administrator si dupa aia poti sa decizi regulile forumului 

Tu spuneai ca aici se scriu recenzii ok nu contest dar nu vad unde e greseala cand intrebi daca e fata de gasit sau nu 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

atunci ce rost are sa cutim noi,tot ce scrii tu aici? Iti place de ea,scrie-i in privat,exista si sms

 

Acum daca continuam polemica asta iti dai seama ca si tu si eu contribuim la discutii total aiurea si nu la recenzi :))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Acum daca continuam polemica asta iti dai seama ca si tu si eu contribuim la discutii total aiurea si nu la recenzi :))

recenzi(i)?..e ultima data cand mai postez pe acest topic..dar lasa-n plm discutiile aici si vb cu ea in privat,nu e treaba noastra ce e intre tine si ea,dar deja fortezi limitele.chiar trebuie sa citim tot ce scrii tu? Daca tot scrii pe aici,lasa o recenzie,ca tot vb de recenzi(i)..daca nu scuteste-ne
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

recenzi(i)?..e ultima data cand mai postez pe acest topic..dar lasa-n plm discutiile aici si vb cu ea in privat,nu e treaba noastra ce e intre tine si ea,dar deja fortezi limitele.chiar trebuie sa citim tot ce scrii tu? Daca tot scrii pe aici,lasa o recenzie,ca tot vb de recenzi(i)..daca nu scuteste-ne

 

Deci nu mai ai voie dupa parerea unora de pe aici nici sa intrebi ce program are fata bine ca stiu pe viitor o sa intreb nu te supara peste 2 ani esti disponibila 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

recenzi(i)?..e ultima data cand mai postez pe acest topic..dar lasa-n plm discutiile aici si vb cu ea in privat,nu e treaba noastra ce e intre tine si ea,dar deja fortezi limitele.chiar trebuie sa citim tot ce scrii tu? Daca tot scrii pe aici,lasa o recenzie,ca tot vb de recenzi(i)..daca nu scuteste-ne

 

Daca vrei topice chiar de 2 bani iti dau destule la care eu nu am participat si useri care nu fac altceva decat sa polueze si sa scoata lumea din minti de ce nu spui 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

recenzi(i)?..e ultima data cand mai postez pe acest topic..dar lasa-n plm discutiile aici si vb cu ea in privat,nu e treaba noastra ce e intre tine si ea,dar deja fortezi limitele.chiar trebuie sa citim tot ce scrii tu? Daca tot scrii pe aici,lasa o recenzie,ca tot vb de recenzi(i)..daca nu scuteste-ne

 

 

Nu te supara,ce legatura este intre tine si xtreme,ca prea des conversati aici.intreb in limita bunului simt,sper sa primesc raspuns in aceeasi masura

 

 

Buna dimi si tie,dar ar fii ok sa conversati prin watsapp,mess,sms,ca unii mai vor sa vada si recenzii,poze,chestii..zic

 

Uite cine vrea recenzii pe mine unu nu ma intereseaza daca tu uiti ce scrii si cine vb in numele lumii 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

recenzi(i)?..e ultima data cand mai postez pe acest topic..dar lasa-n plm discutiile aici si vb cu ea in privat,nu e treaba noastra ce e intre tine si ea,dar deja fortezi limitele.chiar trebuie sa citim tot ce scrii tu? Daca tot scrii pe aici,lasa o recenzie,ca tot vb de recenzi(i)..daca nu scuteste-ne

 

Sunt convins ca o sa cauzezi multa suferinta prin faptul ca nu o sa mai scrii tu pe topic 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Auzi...da asaa ka chestii...ân afara di conviersatiili aistea di aci...tu ti moi dusi pila alti pizdi ??? Ka io vaz ka pi restu le cam dienigrezi...doar astai buna ! Poati vriei so iei acasa si sa ni scutiesti di sprijinu asta niconditionat al tau ! Las ka ştii lumili ciei poati pelisica lu Roxanica. Nu trebe sai dai tu UPuri di 5 ori pi zi...ka ia oricum zisea nu di mult ka no mai interesieaza prostitutia. Sau oi uitat ?

 

P.s. O zis Piconu sai suji pula lui batrina !!! :)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Auzi...da asaa ka chestii...ân afara di conviersatiili aistea di aci...tu ti moi dusi pila alti pizdi ??? Ka io vaz ka pi restu le cam dienigrezi...doar astai buna ! Poati vriei so iei acasa si sa ni scutiesti di sprijinu asta niconditionat al tau ! Las ka ştii lumili ciei poati pelisica lu Roxanica. Nu trebe sai dai tu UPuri di 5 ori pi zi...ka ia oricum zisea nu di mult ka no mai interesieaza prostitutia. Sau oi uitat ?

 

P.s. O zis Piconu sai suji pula lui batrina !!! :)))))))))

 

Sti vb aia cu cainele moare de drum lung si continua tu 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Auzi...da asaa ka chestii...ân afara di conviersatiili aistea di aci...tu ti moi dusi pila alti pizdi ??? Ka io vaz ka pi restu le cam dienigrezi...doar astai buna ! Poati vriei so iei acasa si sa ni scutiesti di sprijinu asta niconditionat al tau ! Las ka ştii lumili ciei poati pelisica lu Roxanica. Nu trebe sai dai tu UPuri di 5 ori pi zi...ka ia oricum zisea nu di mult ka no mai interesieaza prostitutia. Sau oi uitat ?

P.s. O zis Piconu sai suji pula lui batrina !!! :)))))))))

Ce ai patit dragul meu? Ai papat iar gaini zapacite?
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Auzi...da asaa ka chestii...ân afara di conviersatiili aistea di aci...tu ti moi dusi pila alti pizdi ??? Ka io vaz ka pi restu le cam dienigrezi...doar astai buna ! Poati vriei so iei acasa si sa ni scutiesti di sprijinu asta niconditionat al tau ! Las ka ştii lumili ciei poati pelisica lu Roxanica. Nu trebe sai dai tu UPuri di 5 ori pi zi...ka ia oricum zisea nu di mult ka no mai interesieaza prostitutia. Sau oi uitat ?

P.s. O zis Piconu sai suji pula lui batrina !!! :)))))))))

Merge la cine vrea! Asta nu e pbl ta mosulica

Mergi si plimba.ti cainele fa.ti de treaba

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

http://nimfomane.com/forum/topic/107203-adelina-desfatare-in-pat-0732476631/

Ia zi...la fatuca asta noi fost...da consumi cacat dispri ia fara rietineri. ;)

Te doare pe tine capul pe cine ft el

Stai tu sa te futa si pe tine o data vad ca a dat disperarea in tine. Ii urmaresti pe toti. Eu credeam ca.ti place pzda dar acum ma faci sa cred ca ti.ai schimbat orientarea sexuala. Zi sincer, esti gay ? Hai ca suntem in familie aici..te intelegem, te sustinem.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

http://nimfomane.com/forum/topic/107203-adelina-desfatare-in-pat-0732476631/

 

Ia zi...la fatuca asta noi fost...da consumi cacat dispri ia fara rietineri. ;)

 

Nu am fost frate dar vad ca i faci reclama probabil ai fost tu si faci o recomandare multumesc dar nu am cercu meu strict la care ma duc si cine ma cunoaste stie f bine ca nu umblu cu orice material imi plac alea de firma nu ma imbrac din Europa

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Fraere...halimeai lindicu...io nu trebe sa zik zilnic ciei di zis. Io presar si ramîne !!!

:)))))))

Hai stai linistit in banca ta. Ca nu mai ai haz.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...