Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

aflat cu treburi in Buzau mi s-a facut de o cafea si am sunat Tatiana, stiam de data trecuta ca face “cafea” buna

Ca de obicei vesela si prietenoasa, dar si cu o colega (Larisa)!

Cu toate ca ne mai vazusem cu ~ 2 saptamani inaine, cred ca am vorbit mai bine de o ora

Cum colega Larisa era disponibila, satui de vorba fiind, am zis sa incercam un trio

Dus eu apoi Tatiana si pana sa iasa din dus Larisa, Tatiana s-a “insinuat” intre picioarele mele: clasica limba ca elicea de elicopter, deepthroat, grija mare la OO si alte asezonari

Cand a aparut Larisa, Tatiana s-a acupat de tatisoarele mele pe care le-a “muscat” usor iar Larisa i-a luat locul intre umblatoarele mele: deepthroat f frumos, limba la fel de jucausa-e frumos cu 2 “elicoptere”

Apoi dintr-o curiozitate am ajuns in pozitia cate o fata de fiecare parte a…gogului si un fel de face fuck intre 4 buze ! apoi una la gogu, alta la oo

Larisa e numai buna pentru iubitorii de chuby, cu un fund super baban, sani mari, piercing in buza de jos (buza de jos a gurii nu a,,,,) tatuaje interesante, asa ca doggy la Larisa

Ppfffuuu….

Pozitie perfecta cu fundu ridicat, spatale cambrat, capul lipit de pat

Dupa ce a venit sfarseala cred ca mi-au trebuit 10 min sa-mi revin

Apreceierile mele:

Locatia=9 (din cauza blocului, a liftului…)

Atitudine Tatiana=10, Larisa=10

Oral (N) Tatiana=10, Larisa=10

Normal (P) Larisa=  -10 (un pic cam larga…probabil am nimerit dupa un barosan)

200 lei/o finalizare (~20 min)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Azi de Sf Vasile urez La multi ani ! Tuturor celor care isi serbeaza ziua de nume,multa sanatate si inceputul noului an sa va aduca multe impliniri.

 

Incepana din 04.01 voi fi disponibila la locatia stiuta de luni pana sambata , ptr o perioada mai mare de timp.Serviciile si tarifele raman aceleasi si revin cu completare la serviciile oferite.

Ptr cei care doresc un masaj profesional cu aparat de masaj cu infrarosu, puteti beneficia de acest masaj profesional la pretul de 30 lei - 20 min. De asemenea va mai pot pune la dispozitie si epilari laser definitive,pretul discutandu-l telefonic sau la fata locului,fiind in functie de zona dorita. Ptr cei care doresc sa-si evalueze starea de sanatate a intregului organism,va pot pune la dispozitie scanare cu biorezonanta magnetica la pretul de 50 lei scanarea. 

 

Va astept cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

De maine 04.01 eu si Larisa vom fi din nou in bz. Tarifele si serviciile raman aceleasi la ambele cu completarea la mine ca ofer masajul de relaxare terapeutic la 30 lei sedinta 20 min, epilari laser definitive,tariful este in functie de zona dorita si ptr cei care doresc sa-si evalueze starea de sanatate,fac si scanari cu biorezonanta magnetica ,sedinta de scanare fiind 50 lei.

Link spre comentariu

De maine 04.01 eu si Larisa vom fi din nou in bz. Tarifele si serviciile raman aceleasi la ambele cu completarea la mine ca ofer masajul de relaxare terapeutic la 30 lei sedinta 20 min, epilari laser definitive,tariful este in functie de zona dorita si ptr cei care doresc sa-si evalueze starea de sanatate,fac si scanari cu biorezonanta magnetica ,sedinta de scanare fiind 50 lei.

Ce nu face asta pt bani?Auzi la ea masaj de relaxare si epilari!!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...