Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

auzi draga mea eu nu ma cobor la mintea ta dute la redactie si vezi cine iti publica anunturi nu ma suna tu pe mine cu un tupeu de mironosita ca nu ma speri cine ii publica ei imi publica si mie asa ca ai grija cu limbajul tau neadecvat...vezi cu mesajele de amenintari sa nu ai tu probleme ca din cate stiu sunt buzoianca nu ca tine din provincie si oricum mau sunat fetele dupa site ca vor sa te prinda sa ti rupa capul asa ca ai grija de ele nu de mine...pestoaico eu nu am peste daca te ocupi cu asa ceva e prblema ta .daca tu aduci femei tu esti pestoaica ..eu nu am peste si ca sa ti arat ca ma pi... pe comentarile tale o sa las pretul de la 100 lei la 60 lei ca sati mai mearga treaba si nu ti mai pune toti fraieri sa lase com pentru ca am clienti mei care stiu ca nu e adevarat ce scrieti voi acolo asa ca toata lumea spune ca 150 lei cum ceri tu nu tiar da nici pentru toata ziua...incepand de acum o sa scad pretul la 60....sa vedem cum merge...nu k mas vaita de clienti...sincer iti spun k nu am timp sa iti public tie anunturi...ai cv de zis suna ma dar nu cu tupeu k nu ma sperii...pestoaico

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

auzi draga mea eu nu ma cobor la mintea ta dute la redactie si vezi cine iti publica anunturi nu ma suna tu pe mine cu un tupeu de mironosita ca nu ma speri cine ii publica ei imi publica si mie asa ca ai grija cu limbajul tau neadecvat...vezi cu mesajele de amenintari sa nu ai tu probleme ca din cate stiu sunt buzoianca nu ca tine din provincie si oricum mau sunat fetele dupa site ca vor sa te prinda sa ti rupa capul asa ca ai grija de ele nu de mine...pestoaico eu nu am peste daca te ocupi cu asa ceva e prblema ta .daca tu aduci femei tu esti pestoaica ..eu nu am peste si ca sa ti arat ca ma pi... pe comentarile tale o sa las pretul de la 100 lei la 60 lei ca sati mai mearga treaba si nu ti mai pune toti fraieri sa lase com pentru ca am clienti mei care stiu ca nu e adevarat ce scrieti voi acolo asa ca toata lumea spune ca 150 lei cum ceri tu nu tiar da nici pentru toata ziua...incepand de acum o sa scad pretul la 60....sa vedem cum merge...nu k mas vaita de clienti...sincer iti spun k nu am timp sa iti public tie anunturi...ai cv de zis suna ma dar nu cu tupeu k nu ma sperii...pestoaico

poti sa spui ca vrei si 20 si nu te-as mai f...e sa sa vin la tine sa imi faci m..e, inainte de a te lua de cineva care e mai profesionista ca tine, mai bine ti-ai face niste ajustari in serviciile si locatia ta, precum:

 

- inveti sa sugi p..a fara condom si fara sa folosesti dintii (cauta niste video pe gugle "fake taxi xvid" priveste-le si invata cum se face)

- nu iti mai lasi colega sa raspunda la tel tau

- nu te mai plangi ca ai baut si iti e rau si de aia nu poti suge p... fara condom

- faci dush inaintea clientului sau dupa el sau cu el, dar sa faci sa vada omul ca esti curata

- dezinfectezi toaleta din casa, repara apa rece sa curga si pune prosop curat 

- dai telefonul macar pe mute sa nu se mai auda messengeru`

 

Daca iti pui la punct toate astea o sa ai clienti mai multi 

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

auzi draga mea eu nu ma cobor la mintea ta dute la redactie si vezi cine iti publica anunturi nu ma suna tu pe mine cu un tupeu de mironosita ca nu ma speri cine ii publica ei imi publica si mie asa ca ai grija cu limbajul tau neadecvat...vezi cu mesajele de amenintari sa nu ai tu probleme ca din cate stiu sunt buzoianca nu ca tine din provincie si oricum mau sunat fetele dupa site ca vor sa te prinda sa ti rupa capul asa ca ai grija de ele nu de mine...pestoaico eu nu am peste daca te ocupi cu asa ceva e prblema ta .daca tu aduci femei tu esti pestoaica ..eu nu am peste si ca sa ti arat ca ma pi... pe comentarile tale o sa las pretul de la 100 lei la 60 lei ca sati mai mearga treaba si nu ti mai pune toti fraieri sa lase com pentru ca am clienti mei care stiu ca nu e adevarat ce scrieti voi acolo asa ca toata lumea spune ca 150 lei cum ceri tu nu tiar da nici pentru toata ziua...incepand de acum o sa scad pretul la 60....sa vedem cum merge...nu k mas vaita de clienti...sincer iti spun k nu am timp sa iti public tie anunturi...ai cv de zis suna ma dar nu cu tupeu k nu ma sperii...pestoaico

inca un cont? ai deja doua :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

comentez unde si cand vreau cand am dreoptate asa ca va las nu am timp de barfa

Hai fugi fuguta ca la 60 de lei nu mai ai timp nici sa te speli da sa mai stai pe forum, fugi si ai grija sa nu te impiedici, cat mai ai timp ca apoi nu se stie  pe unde ai sa mai prestezi  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Tatiana, mi-ai dat cea mai mare tzeapa posibila!

 

Am sunat duminica de mi-au sărit capacele, m-am saturat de cate ori mi-a intrat căsuță vocala

Nu ai răspuns niciodată!

Nu mi se pare fair play, deloc!

Scumpul meu , duminica in general e zi mai relas, daca sunai cu siguranta iti raspundeam, asa ca.... eu personal nu te cred....

Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

0741505417 asta e numarul la care am tot sunat intr-una!

 

Vrei sa iti arat desfasuratorul sa vezi ca nu te mint?

 

 

pe motivul asta, tura viitoare tb sa imi acorzi discount

asta e nr meu de tel ptr buzau. La ce ore ai sunat? Posibil cand ai sunat sa ma fi prins ocupata, ca daca eram libera raspundeam sigur

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...