Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

De azi 11.05 pana sambata 14.05 voi fi din nou in buzau. Locatia e cea bine stiuta(ptr cunoscatori).
Serviciile si taifele sunt urmatoarele:
- 100 lei - 30 min - 1 fin - oral si normal
- 200 lei - o ora - 2 fin - oral si normal

In tarifele de mai sus intra si urmatoarele servicii : 69, cunillingus,anillingus(daca esti ras acolo), masaj relaxare,masaj prostata,uro(a/p), CIM,COB,FK.

Va astept cu drag sa ne relaxam imreuna cat mai placut

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Daca era asa , mai eram noi in Buzau si prestam linistite incontinuare? Din articolul pus de tine reiese ca pe 18 aprilie sa intamplat asta si deja au fost arestte si audiate persoane.Se pare ca noi inca ne facem meseria incontinuare, ptr ca nu au pe cine sa gaseasca in apartament decat eu si Larissa. Asa ca .... lasa articolele in pace ca nu despre noi este vb

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Daca era asa , mai eram noi in Buzau si prestam linistite incontinuare? Din articolul pus de tine reiese ca pe 18 aprilie sa intamplat asta si deja au fost arestte si audiate persoane.Se pare ca noi inca ne facem meseria incontinuare, ptr ca nu au pe cine sa gaseasca in apartament decat eu si Larissa. Asa ca .... lasa articolele in pace ca nu despre noi este vb

Voi ati lipsit o perioada din Bz....acolo spune ca numai "pestii" au fost retinuti. Posibil sa nu fiti voi dar blocul cica este acelasi.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Voi ati lipsit o perioada din Bz....acolo spune ca numai "pestii" au fost retinuti. Posibil sa nu fiti voi dar blocul cica este acelasi.

iti spun eu ca sigur te inseli, nu este blocul nostru, iar de lipsit am lipsit doar eu o perioada din Bz, larissa a fost in permanenta la Bz.Cu siguranta confunzi si blocul si persoanele.

Link spre comentariu

De azi pana miercuri inclusiv voi fi in Buzau. Tarifele si serviciile sunt aceleasi 100 fin si 200 ora,oral si normal. Va astept cu drag.

Ce sa iti urez,sedere placuta si chat la greu,in ultima perioada c-am ai timp destul pt forum!!!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...