Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

De sapt viitoare de marti pana vineri inclusiv voi fi din nou in Buzau. Locatia este cea bine stiuta(ptr cunoscatori). Serviciile si tarifele sunt :

- 100 lei - 30 min - 1 fin - oral si normal

- 200 lei - o ora - 2 fin - oral si normal

 

In tarifele de mai sus intra si : 69, masaj relaxare,cunillingus,anillingus(daca esti ras acolo),CIM,COB,masaj prostata, penetrari anale sau uretrale(eu sa va penetrez) si alte mici fantezii in limita bunului simt.

 

Va astept cu drag sa ne relaxam impreuna cat mai placut.

Link spre comentariu

Matrakci e pe drum,a pus gpl de la socar :)

Ba proxenet prost ce esti,tu nu vezi ca nu te baga nimeni in seama,papitoiule!Uita-te ma la meci ca barbatii adev numai face tu reclama la curve si la Socar,dar daca viată ta e centura normal ca iti aduci aminte de locurile de u de agati tu babaciunele ca astea iti plac tie!!!!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba proxenet prost ce esti,tu nu vezi ca nu te baga nimeni in seama,papitoiule!Uita-te ma la meci ca barbatii adev numai face tu reclama la curve si la Socar,dar daca viată ta e centura normal ca iti aduci aminte de locurile de u de agati tu babaciunele ca astea iti plac tie!!!!

La meci ca barbatii adevarati? Asta e barbatul adevarat? meci,bere,seminte,eventual o bataie sotiei doar esti barbat adevarat.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Voiam sa spun de mult: Topicul asta al Tatianei este de tot rahatul. Sunt peste 660 de replici aici si nu stiu cate dintre ele sunt recenzii despre serviciile acestei doamne. Injurii, jigniri..., amenintari. Matracci, Marian cristescu etc...... Site-ul asta mai are un supraveghetor? Ca eu daca ma apuc sa ma plang de vreo duduie de pe aici, imediat ma trezesc cu avertisment...

Pai, intru si eu sa mai caut cate ceva pe aici si, nu numai ca nu gasesc, dar dau numai peste cocina asta de topic!!! Dar lasati-ne, oameni buni, in pace! Daca tot va cunoasteti asa de bine, duceti-iva in alta parte si dati-o la pace asa ca intre curve si ce mai sunteti voi pe acolo!!!

Link spre comentariu

Voiam sa spun de mult: Topicul asta al Tatianei este de tot rahatul. Sunt peste 660 de replici aici si nu stiu cate dintre ele sunt recenzii despre serviciile acestei doamne. Injurii, jigniri..., amenintari. Matracci, Marian cristescu etc...... Site-ul asta mai are un supraveghetor? Ca eu daca ma apuc sa ma plang de vreo duduie de pe aici, imediat ma trezesc cu avertisment...

Pai, intru si eu sa mai caut cate ceva pe aici si, nu numai ca nu gasesc, dar dau numai peste cocina asta de topic!!! Dar lasati-ne, oameni buni, in pace! Daca tot va cunoasteti asa de bine, duceti-iva in alta parte si dati-o la pace asa ca intre curve si ce mai sunteti voi pe acolo!!!

Probabil ca forumul are un supraveghetor care nu o place pe Sultana,eu prieten cu proxenetii ei nu sunt si nici nu ne cunoastem asa cum abereaza ei,recenzii pt Sultana nu o sa gasesti pt ca de ceva vreme ea se ocupa de scandal si amenintari.O zi buna si numai pociti numele lui Matrakci.
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Voiam sa spun de mult: Topicul asta al Tatianei este de tot rahatul. Sunt peste 660 de replici aici si nu stiu cate dintre ele sunt recenzii despre serviciile acestei doamne. Injurii, jigniri..., amenintari. Matracci, Marian cristescu etc...... Site-ul asta mai are un supraveghetor? Ca eu daca ma apuc sa ma plang de vreo duduie de pe aici, imediat ma trezesc cu avertisment...

Pai, intru si eu sa mai caut cate ceva pe aici si, nu numai ca nu gasesc, dar dau numai peste cocina asta de topic!!! Dar lasati-ne, oameni buni, in pace! Daca tot va cunoasteti asa de bine, duceti-iva in alta parte si dati-o la pace asa ca intre curve si ce mai sunteti voi pe acolo!!!

Doar 2 recenzii am gasit in tot maldarul de postari. Oare cine e de vina ca recenziile se pot gasi f greu pe un topic?

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Scuze, "Matrakci". Acum cred ca nu ti-am mai pocit numele care, oricum, sper ca e un pseudonym. Nu tin cu curvele pe care tu le bestelesti pe aici, dar cred ca, intr-adevar, esti un tip tare scandalagiu...!!! Sau tu stii lucruri pe care eu nu le cunosc... In cazul asta, imi cer iertare...

Link spre comentariu

Scuze, "Matrakci". Acum cred ca nu ti-am mai pocit numele care, oricum, sper ca e un pseudonym. Nu tin cu curvele pe care tu le bestelesti pe aici, dar cred ca, intr-adevar, esti un tip tare scandalagiu...!!! Sau tu stii lucruri pe care eu nu le cunosc... In cazul asta, imi cer iertare...

Nu ai dc sa iti ceri scuze,ai dreptate numai ca scandalul il provoacă Sultana si pestisorii ei de aur!P.s:Singura curva bestelita este Sultana expirata care nu stie sa isi ceara scuze,daca tu ai văzut alta bestelita de mine poti sa arati tuturor.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...