Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Ei, draga Tatiana, macar astazi puteai si tu sa spui doar un simplu Hristos a Inviat si sa lasi afacerile pe altadata! Chiar daca stramoasa voastra, Maria Magdalena, s-a avut pe bune cu ala micu al lui Doamne Doamne, dar, totusi, putin respect pentru suferintele lui , Nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Rosino, daca citeai putin mai sus vedeai ca am facut urari de Paste, iar daca nu i-as fi raspuns colegului vostru spuneati apoi ca e lipsa de respect din partea mea. Am raspuns din respect. In aceste 3 zile de Paste nu lucrez, iar daca am dat un detaliu asta nu inseamna ca âm facut afaceri.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Va anunt ca de luni 04.05 voi ajunge in vizita in Buzau. Vizita mea va dura in functie de cereri. Va reamintesc serviciile si tarifele mele :

- 100 lei - 30 min - 1 fin - O(p/n) si N(P)

- 150 lei - o ora - 2 fin - O(p/n) si N(P)

In tarifele de mai sus intra si : masaj de relaxare, 69, cunillingus, anillingus(doar daca pers este rasa acolo), masaj de prostata , uro (activ/pasiv), CIM, COB, FK si alte mici fantezii in limita bunului simt.

Link spre comentariu

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Va anunt ca de luni 04.05 voi ajunge in vizita in Buzau. Vizita mea va dura in functie de cereri. Va reamintesc serviciile si tarifele mele :

- 100 lei - 30 min - 1 fin - O(p/n) si N(P)

- 150 lei - o ora - 2 fin - O(p/n) si N(P)

In tarifele de mai sus intra si : masaj de relaxare, 69, cunillingus, anillingus(doar daca pers este rasa acolo), masaj de prostata , uro (activ/pasiv), CIM, COB, FK si alte mici fantezii in limita bunului simt.

Super!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...