Sari la conținut

Tatiana Buzau - 0749252361


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Sper să nu mai apară pe forumul acesta . Am la minusuri din cauza ei și a clonelor sale de cred că nu o să mai comentez deloc

O sa apara stai linistit!Bai saraca de ea,Isi schimbase lookul,a luat toate orasele din lung in lat,de la Bz pana la Vs-Barlad,un pic la Iasi-PiatraNeamt,o tentativa pe la Focsani si cand a zis si ea ca se impaca cu Brailenii ei ,incepuse curatenia in hogeag,se dadea un pic desteapta,ce sa vezi,dispare ca magarul in ceata,este banatå😃😃😃😃😃
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nu va mai obositi sa o asteptati ca nu mai apare sigur. Eu doar atat am avut de spus, am transmis ce mi-a spus ea

Din ce am vazut nu prea o mai asteapta nimeni prin nici un oras,un sfat prietenesc Iti pot da?Mergi pe cont propriu ca te trage mult in jos si pacat de tine ca nu arati rau deloc,mergi pe drumul tau fara ea si o sa vezi ca o sa ai mai mult succes😉
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Din ce am vazut nu prea o mai asteapta nimeni prin nici un oras,un sfat prietenesc Iti pot da?Mergi pe cont propriu ca te trage mult in jos si pacat de tine ca nu arati rau deloc,mergi pe drumul tau fara ea si o sa vezi ca o sa ai mai mult succes

Ms de sfat. O seara buna

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Eu nu sunt tatiana ca sa intru in polemici sau sa vb mai mult decat trebuie. Am intrat doar ca sa transmit ce a spus ea si atat. Restul daca aveti nelamuriri sunati-o si lamuriti-va problemele.

Alta postare referitor la subiectul asta nu voi mai face. O seara buna.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Eu nu sunt tatiana ca sa intru in polemici sau sa vb mai mult decat trebuie. Am intrat doar ca sa transmit ce a spus ea si atat. Restul daca aveti nelamuriri sunati-o si lamuriti-va problemele.

Alta postare referitor la subiectul asta nu voi mai face. O seara buna.

Tatiano, stii vb lui picon? Taci! 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Este vorba de aspectul fizic, in primul rand, si apoi de servicii. Problema la tine este varsta, fizicul...etc.

 

PS: Nu poti vinde la preturi de lux o caroserie veche, obosita si ruginita...daca ma intelegi.

 

 

de programul rabla nu ati auzit ? :))

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Adevărul ca tot ce a fost bun a cam dispărut din Buzău ....

Se pare totusi ca noi nu am fost atat de apreciate si era normal sa ne retragem fiecare pe unde crede de cuvinta ca e apreciata.. Locatia din Buzau a predat-o Larissa de mult si nu avem unde sa mai venim, plus ca nu mai spun ca daca se merita sa mai venim..... Pacat ca din cei care ne-au apreciat si ne pareciaza sunt f f putini :(

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Eu nu cred ca a plecat cineva nemulțumit de la voi...

Și Larisa după ce ai plecat și.a adus o colega care era tot genul vostru. Dar de ea nu mai știu nimic. Pe tine vreau o sa te vizitez la Brăila cât de curând.

Dar de ea mai ști pe unde e? Eu unul nu am mai văzut.o

Ea e plecata. Nu e in tara :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...