Sari la conținut

Sugestii, Aprecieri, Sfaturi


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

de pe

 

Corect. ;) Nu stiu sa vorbesc ca analfatutii, analfulflatii, analitii... ca bulangiii care nu stiu sa scrie!  :laugh2

Tu m-ai sunat de pe 2 numere diferite ca vrei sa mi-o tragi?  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Corect. ;) Nu stiu sa vorbesc ca analfatutii, analfulflatii, analitii... ca bulangiii care nu stiu sa scrie! :laugh2

Tu m-ai sunat de pe 2 numere diferite ca vrei sa mi-o tragi? :laugh2

eu eram

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

tu ai impresia ca nu stiu cu cine vorbesc? ori esti prost cum te credeam ori esti naiv =))

eu te stiu pe tine pentru ca am trecut pe langa tine si tu nu ai realizat aschilopatule, sunt dublu fata de tine daca nu chiar triplu si nu gras/grasut cum numesti tu. Cat despre mine nu stii nimic, cine sunt si ce invart. Asa ca nu o mai face pe istetul cu mine :X :x

Link spre comentariu

eu te stiu pe tine pentru ca am trecut pe langa tine si tu nu ai realizat aschilopatule, sunt dublu fata de tine daca nu chiar triplu si nu gras/grasut cum numesti tu. Cat despre mine nu stii nimic, cine sunt si ce invart. Asa ca nu o mai face pe istetul cu mine :X :X

 

stiu tot, grasunule =))

momentan invarti doar pula mea, dupa aia nu mai conteaza

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

stiu tot, grasunule =))

momentan invarti doar pula mea, dupa aia nu mai conteaza

aschilopatule ma faci sa rad ceea ce e de bine, nu chiar nu stii nimic. O sa realizezi tu mai tarziu, dar credeam ca te-ai prins de mult de schema cu undita. Daca nici acum nu te-am prins inseamna ca ai si tu IQ-ul lui Miky =))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...