Sari la conținut

Jasmine - 0725144569


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Hei Jasmine, maine voiam sa ajung pe la tine. Intr-o ora accepti mai mult de 2 finalizari? :69

Daca se plateste ptr o alta finalizare sau finalizarii , da accept! :* ma anunti inainte.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

La multi ani de 8 Martie !!!http://radioiasi.ro/wp-content/uploads/sites/6/2015/03/8-martie.jpg

Multumesccccc frumos ! Te pup :* La multi ani si tie !!!!

Link spre comentariu

Hei,


Am vorbit cu Jasmine din timp la telefon, m-a programat. Am ajuns la ea, am vrut o ora dupa care m-am dus la baie. Am inceput cu sex oral ei, s-a vazut ca s-a excitat rau(orgasm nu cred ca a avut ;)) ). Cateva minute "mi-a trezit-o" dupa care am trecut la doggystyle. Am pompat cateva minute, dupa care am terminat in prezervativ. Am vorbit cu ea cam 10 minute, foarte ok si deschisa. Am continuat cu sex oral, reverse cowgirl si din nou doggystyle unde am terminat a doua oara. M-am imbracat si i-am multumit...cand m-am incaltat catelul ei era focusat pe tenesii mei. :))  Per total experienta foarte placuta.


 


Note:


Locatie - 10


Igiena - 10  excelent


Fata - 10 de departe cea mai ok din Craiova


Corp - 10


Normal - 10 


Oral - 9 (foarte atenta si la zonele adiacente, nu i-am dat 10 pentru ca tehnica ei cu limba imi provoaca ejaculare cam rapid ;)); nu e neaparat un minus )


Atitudinea - 10+ fara absolut nici un moft


 


De revenit, sigur, sper sa nu plece prea curand la Cluj.


 


Cadoul: 300


  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

 

Hei,

Am vorbit cu Jasmine din timp la telefon, m-a programat. Am ajuns la ea, am vrut o ora dupa care m-am dus la baie. Am inceput cu sex oral ei, s-a vazut ca s-a excitat rau(orgasm nu cred ca a avut ;)) ). Cateva minute "mi-a trezit-o" dupa care am trecut la doggystyle. Am pompat cateva minute, dupa care am terminat in prezervativ. Am vorbit cu ea cam 10 minute, foarte ok si deschisa. Am continuat cu sex oral, reverse cowgirl si din nou doggystyle unde am terminat a doua oara. M-am imbracat si i-am multumit...cand m-am incaltat catelul ei era focusat pe tenesii mei. :))  Per total experienta foarte placuta.

 

Note:

Locatie - 10

Igiena - 10  excelent

Fata - 10 de departe cea mai ok din Craiova

Corp - 10

Normal - 10 

Oral - 9 (foarte atenta si la zonele adiacente, nu i-am dat 10 pentru ca tehnica ei cu limba imi provoaca ejaculare cam rapid ;)); nu e neaparat un minus )

Atitudinea - 10+ fara absolut nici un moft

 

De revenit, sigur, sper sa nu plece prea curand la Cluj.

 

Cadoul: 300

 

Te pupppp :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...