Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Salut Un nr telefon

 

   :callyou    0747634959 / 0757809826 / 0758553554      daca te uitai un pic pe profilul meu, sau in semnatura mea, sau........in titlul topicului.........vedeai  :slap2

Link spre comentariu

Buna,

Mi-ai putea lasa o adresa de mail unde sa iti scriu mai multe?

 

Eu sunt din Sibiu, am 37 de ani si am un fetish puternic pentru talpile femeilor..... am niste fantezii legate de foot/ tickling fetish despre care as vrea sa iti scriu....

 

Daca am putea ajunge la stabilirea unei intalniri sigure, m-as deplasa de la Sibiu pentru trairea anumitor fantezii...

 

Mersi frumos

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Buna,

Mi-ai putea lasa o adresa de mail unde sa iti scriu mai multe?

 

Eu sunt din Sibiu, am 37 de ani si am un fetish puternic pentru talpile femeilor..... am niste fantezii legate de foot/ tickling fetish despre care as vrea sa iti scriu....

 

Daca am putea ajunge la stabilirea unei intalniri sigure, m-as deplasa de la Sibiu pentru trairea anumitor fantezii...

 

Mersi frumos

 

[email protected] :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

A fost un anunt postat pe publi24 in mai multe orase, dar vad ca a disparut de peste tot, inseamna ca a fost o vrajeala, la fel ca multe altele de-acolo... 

Link spre comentariu
  • Oras:SATU MARE
  • Oras:SATU MARE

Am citit azi pe publi 24 cred ca e anunțul tău Andra,as vrea sa îmi confirmi dacă e.oral cu finalizare orală .e al tău ?ajung și eu in SM peste vreo doua săptămâni sper sa ne întâlnim de data asta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Am citit azi pe publi 24 cred ca e anunțul tău Andra,as vrea sa îmi confirmi dacă e.oral cu finalizare orală .e al tău ?ajung și eu in SM peste vreo doua săptămâni sper sa ne întâlnim de data asta.

 

Da.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Alt destept 0757242502 , ma pune sa vin in locatie ( am mai spus ca nu sunt in locatie decat atunci cand am programari ), suna, zice ca e la usa, il intreb cum de e fix la usa scarii in care stau, zice ca a mai fost un prieten de-al lui la mine, ok, ii dau interfonul, intra, ma intreaba daca putem fi de acord la ora, dupa care zice ''ma duc sa scot bani'' si , inainte sa iasa, pune mana pe sani......e acelasi idiot care mi-a mai facut o data faza asta, dar nu-i mai retin numarul ( din cati idioti de genul asta sunt... ).

Bai fratilor, mai sunteti multi cretini de-astia ?! Nu inteleg tampeniile astea ! Ce vreti sa vedeti sau sa aflati ?! Ma mai si puneti aiurea pe drumuri si daca va dau eu o teapa, pica cerul !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...